Правильне харчування для гарного настрою

Кожна людина по ряду причин, може перебувати в різному настрої. Ми по-своєму намагаємося боротися з поганим настроєм. Деякі вдаються до їжі, як до джерела втіхи. Це в кінцевому підсумку, може призвести до сумних наслідків, у вигляді зайвих кілограмів. Але насправді, існує цілий ряд дійсно корисних продуктів, здатних підняти настрій.

good-moodЯким же має бути правильне харчування для гарного настрою?

Наприклад, яйця. Вони здатні забезпечити організм протеїнами і необхідною енергією. Для того щоб підвищити частку білка, потрібно вживати варені яйця. Це дозволить отримати потрібну порцію вітаміну D. Даний вітамін підвищує вироблення серотоніну. А серотонін піднімає настрій.

У систему «Правильне харчування для гарного настрою» повинні бути включені продукти, що містять незбиране зерно. Вуглеводи допомагають підвищити рівень інсуліну в крові. Це може допомогти заспокоїться і зняти напругу. Складні вуглеводи дають харчування організму протягом довгого періоду часу. Це дає хороший настрій протягом усього дня.

У більшості випадків, люди відчувають нестачу фолієвої кислоти, а, як відомо, фолієва кислота допомагає виробляти незамінний серотонін. Для того щоб в достатній мірі отримувати її, потрібно якомога частіше їсти шпинат. Він дозволить забезпечити себе на 50 відсотків добовою нормою фолієвої кислоти.

Також поліпшити настрій допоможе магній. Він має заспокійливу дію і сприяє тому, щоб ви відчували себе бадьорими протягом всього дня. Магнієм забезпечить вас шпинат.

Селеном забезпечить нас лосось. Навіть невелика порція дасть близько 75 відсотків денної норми. Також від пригніченого стану допоможуть позбутися ненасичені жирні кислоти, що містяться в даному продукті.

Вживайте тільки правильні продукти і будьте завжди в гарному настрої!