Правильне харчування для дівчини

Налагоджена робота всього організму, засвоєння всіх речовин і елементів, правильний обмін речовин — все це є запорукою міцного здоров’я і відмінного імунітету.

pravilnoe-pitanie-dlya-sportsmenokПравильне харчування для дівчини включає в себе харчування в певні години. Завдяки цьому, можна легко розподілити їжу протягом усього дня за кількістю калорій і набору корисних мікроелементів. Потрібно відзначити, що при цьому слід враховувати набір самих страв, а також їх кількість. Для дівчат зрілого віку фахівці рекомендують трьох-чотирьох разове харчування.

Прийом їжі в шість прийомів, рекомендований людям, які мають ті чи інші захворювання шлунково-кишкового тракту.

Добова норма їжі повинна бути розподілена таким чином: сніданок, що включає в себе третину всієї добової норми їжі, потім щільний обід і вечеря, яка складає чверть добового раціону.

В основному, дієтологи сходяться на думці, що найоптимальнішим є чотириразове харчування. Ця система становить правильне харчування для дівчини і дозволяє найбільш оптимально отримувати всі корисні речовини і вітаміни з їжі.

Розподіл споживання продуктів за часом доби залежить від енергетичного потенціалу та складу даних продуктів. Так, наприклад, продукти, які містять велику кількість білка (бобові, м’ясо і риба) слід вживати в їжу на обід або ж сніданок. Ці продукти дають енергію і підвищують активність діяльності центральної нервової системи. Фрукти і молочні продукти треба їсти перед сном. Вони не дають великого навантаження на травні органи. Потрібно сказати, що не варто перед сном пити каву, чай або ж вживати продукти, що містять велику кількість приправ. Цим ви активізуєте нервову систему, і вам важко буде заснути.

Потрібно сказати, що недостатнє або надмірне вживання води також викликає порушення сну.