Правильне використання і догляд за дитячим автокріслом

При використанні автокрісла обов’язково перевіряйте правильність його установки відповідно до нструкцї. Категорично забороняється вносити самовільні зміни в конструкцію даного пристосування.

detskoe-avtokresloТакож варто пам’ятати, що при розміщенні автокрісла на задньому сидінні, воно зобов’язане знаходиться в центрі нього, так це дає найбільші гарантії безпеки дитини. Слід перевіряти ремені безпеки, вони не повинні бути затиснені або тертися об гострі частини автомобіля. При перших же ознаках зношеності ременів, їх необхідно відразу ж замінити новими.

У літню спеку, перед тим як відправиться в дорогу, слід провітрити салон машини і дитяче крісло, так як може бути перегрів обох. Незважаючи на дальність поїздки, вам необхідно не просто посадити дитину в крісло, а й пристебнути її в обов’язковому порядку. Посадивши дитину в крісло, треба розправити, застебнути і відрегулювати ремені так, щоб в простір між грудиною малюка і ременем можна було просунути два пальці. Ремені, які застібаються зверху, не повинні бути на рівні шиї дитини, а нижня частина ременя повинна перебувати на рівні її стегон.

Не використовуйте вживані автокрісла, так як ви можете пропустити або не помітити їх пошкоджень, що згодом може зіграти фатальну роль. Якщо автокрісло хоч один раз зазнавало сильний удар, його рекомендується змінити разом з ременями безпеки.

Ні в якому разі не перевозьте на задньому сидінні і його полиці незафіксовані важкі або гострі предмети, адже при різкому гальмуванні або повороті вони можуть нашкодити дитині.

При тривалій поїздці вам необхідно буде регулярно зупинятися, і давати можливість дитині відпочити від автокрісла.

Не рекомендується залишати малюка в автокріслі без нагляду дорослого.

Що ж стосується прибирання та догляду за автокріслом, то тут особливих проблем у вас не виникне. При чищенні ременів рекомендується використовувати вологу губку або ганчірку, а для того щоб уникнути пошкодження ременів не потрібно використовувати в процесі їх чищення розчинник або відбілювач. Деталі зроблені з пластика радиться мити мильною водою. Для повноцінної чистки автокрісла краще зняти чохол повністю. Тоді його можна буде випрати вручну, при температурі води в тридцять градусів. Оптимально для такої мети підійдуть дитячий порошок або дитяче мило. Не рекомендується просушувати чохол за допомогою сушильного барабана.