Правильне ставлення до астрології

Для жінок правильне ставлення до астрології полягає в тому, щоб дізнатися заздалегідь визначений їм долею шлях, прийняти його з гордістю і вдячністю, причому так, як ніби ви вже зріла людина навіть в свої 18 років. Виконати те, для чого ви з’явилися на світ — головне завдання життя.

женщина-и-луна-800x600Отже, вам вже 18 років, ви вчитеся, причому успішно, мрієте побудувати кар’єру і створити сім’ю. Головне, щоб при виборі професії ви співвідносили свої прагнення і звичайні причини вибору (престижність посади, відстань до місця роботи або навчання, рід діяльності батьків і так далі) зі своїм гороскопом на тиждень, місяць або день, то це заощадило б вам не тільки сили фізичні, але і душевні, направивши розумову діяльність в плані корисності або марності своїх вчинків.

Не рідкість, коли під впливом гороскопів жінки круто змінювали своє життя, відмовлялися від тих вчинків, які заважали їм жити, наприклад, від постійного ниття, що все так погано і в житті ніколи і нічого не зміниться. Зірки порадили в цей тиждень займатися кар’єрою, так і займайтеся нею, а не сидіть на лавці біля під’їзду, чекаючи принца, який повинен ось-ось з’явитися біля сусіднього під’їзду і помчати з вами на своїй Ауді до теплого моря.