Правильне розташування дзеркал в квартирі

З таким дивним предметом, як дзеркало, потрібно поводитися дуже обережно. З цим предметом побуту пов’язано багато містичних історій, легенд та міфів. Необхідно знати, як правильно його розташувати в будинку, щоб воно не принесло шкоди мешканцям житла. Дзеркало не тільки відображає все, що його оточує, але і візуально збільшує приміщення, притягує до себе, спрямовує позитивну і негативну енергію. 

mirrors in the interiorНайчастіше дзеркала вішають у ванних кімнатах. У ванній міститься скупчення енергії води. Не можна тримати двері у ванну відкритими: хороша енергія витече з приміщення. Краще його повісити на внутрішню сторону дверей ванної. Воно відобразить енергію води і утримає її в кімнаті.

До речі, ви можете посетить страницу, на якій можна придбати якісні та красиві дзеркала за найнижчими цінами.

Краще використовувати дзеркало в повний зріст, щоб людина змогла побачити повне своє відображення. У крайніх випадках можна обійтися дзеркалом овальної форми, але не прямокутної. Тим більше не можна використовувати дзеркальну плитку: вона спотворює відображення і ділить його на частини. Дзеркало краще оформити в непомітну раму, бажано у формі черепахи. Адже воно накопичує в собі негативну енергію, а черепаха не дасть їй вийти назовні. Також можна прикрасити раму з триграмами, які символізують чоловіче і жіноче начало і є захисними силами від будь-якого негативу.

У спальні в дзеркалі не повинна відображатися ліжко. Не можна його прикріплювати в цій кімнаті до дверей. Вважається, що якщо воно відображає подружжя під час їхнього сну, то їх союз буде зруйнований зрадою одного з партнерів. Якщо в ньому відображається одна спляча людина, то її позитивна енергія і життєві сили будуть поглинуті цим дзеркалом.

У вітальні можна повісити дзеркало навпроти вікна, якщо за вікном гарний вигляд. Тоді все прекрасне, що є у вуличному пейзажі, буде перетягнуте ним в будинок. Відповідно, не потрібно відображати в дзеркалах сумний вигляд. Не можна прикріплювати їх на стінах, які протилежні до вхідних дверей і вікон, щоб не випускати з дому гарну енергію і не забирати негатив з вулиці.

У кухні можна повісити дзеркало, щоб воно відображало стіл, за яким приймають їжу. Також воно вбере в себе енергію достатку і сприятиме її примноженню. В кухні не потрібно вішати відображаючі предмети навпроти робочої зони. У них не повинна відображатися спина господині. Це додасть їй невпевненості і створить відчуття того, що за нею хтось спостерігає.

Не можна використовувати дзеркало там, де воно відображає будинок або вікна сусідів. Воно принесе сусідам невдачу і вихлюпне на них весь негатив.