Правильне прання чорних речей

Прати чорні речі складно, якщо ті мають тенденцію линяти. Ось буде вам морока ще й від того, що із забарвленням води насичений чорний колір перетвориться у вугільну сірість. Щоб вас не спіткала така біда, давайте навчимося грамотно прати чорні речі.

chernie veshiДля початку виберемо делікатний режим прання в пральній машині,  також потрібно купити спеціальний гель для чорних речей і відправити виключно однакові за якістю сукні, костюми і штани в барабан. Вручну прати чорні речі не так вже й проблемно: для цього потрібно взяти порошок для кольорових речей, оцет 9%, морську сіль та галун.

Друзі сайту: на сторінці http://remstir.moscow ви можете отримати інформацію щодо недорогого ремонту пральних машин справжніми професіоналами.

Етапи прання чорних речей:

1. Якщо застосовуєте пральну машину, то дайте машині хвилин 10 попрацювати вхолосту, щоб  речі не почали кошлатитися. Встановіть режим нагріву в 35-40 градусів, але можна і до 20 вище нуля спустити. Виверніть речі навиворіт або помістіть в полотняні мішки для прання постільної білизни.

2. Не можна забивати барабан чорними речами повністю, інакше машина погано виполосне речі. Перед тим, як барабан почне свою роботу, відправте в засипний контейнер морську сіль та оцет. Так ви уникнете сильної линьки речей і колір залишиться начиченим. У режимі полоскання, налийте в одне з відділень розведений галун.

3. Чорні речі сухий порошок якісно не пере, для цього розроблені рідкі засоби або гелі. Якщо чорне плаття або інша річ розбавлена ​​іншим кольором, то купуйте сухий порошок без окислювача або відбілювача.

4. Уважно вивчіть етикетку на чорному одязі: багатьом чорним речам машинне прання заборонене виробником.

Якщо ви вирішили прати все чорне руками, то спочатку розчиніть порошок, гель або мило у воді, на відро води стакан 9% -го оцту і 2 столові ложки морської солі. Не замочуйте чорні речі, а відразу приступайте до прання. Не використовуйте щітки та інші тверді пристосування, так як вони вимивають колір.