Правильне носіння біжутерії

Цілим мистецтвом можна назвати носіння біжутерії. Справа в тому, що виглядати ідеально вона буде тоді, коли всі деталі будуть підібрані правильно. Інакше жінка просто може виглядати позбавленою смаку, а ще гірше — вульгарною. Але вам це не загрожує, якщо ви в курсі, як же правильно носити біжутерію і з чим найкраще її поєднувати.

ukrawenia15-10Слід зазначити, що ніколи в житті не варто надягати біжутерію в той момент, коли одягнені прикраси із золота. Вся справа в тому, що вироби біжутерії в поєднанні з дорогоцінними металами, буде виглядати гротескно. Це показує тільки те, що жінка не може зрозуміти різниці ні в ціні, ні в стилі. Даний момент показує, що жінка хоче виставити все на показ.

 
Срібло та біжутерія: основа гармонії

 
Коли, все ж, є тенденція спільно з біжутерією одягнути якесь колечко або ж сережки з дорогоцінного металу, кращим вибором стане срібло. Вироби з такого металу відмінно поєднуватимуться з біжутерією. Однак і тут є своя умова — співвідношення в кількості. Це означає, що в аксесуарах не може бути стільки срібла, скільки і біжутерії, інакше ризикуєте стати схожою з ялинкою.

 

Вибір колірної гами біжутерії

 
Колірна гамма біжутерії вельми різноманітна, від самого яскравого відтінку до тьмяного. Природно, що кожен колір по-своєму цікавий і своєрідний, але в тому випадку, якщо дівчина врахує деякі фактори:

 

  • біжутерія повністю відповідає або ж має контраст з одягом;
  • прикраси будуть ідеально підходити під ансамбль і гармоніювати з тканинами, з яких виготовлений одяг;
  • яскраві кольори одягненої біжутерії відповідають сезону.

Слід зазначити, що біжутерія, зроблена під коштовності буде виглядати виграшно тільки якщо її надягати на урочистості, які відбуваються ввечері. Сережки або ж кольє, які нібито мають дорогоцінні каміння, при денному світлі виглядають дуже дешево.
Однак якщо такий комплект підібрати під вечірню сукню, то увага як чоловіків, так і жінок, буде прикута до вас протягом усього вечора.