Правильне лікування ангіни травами: трав’яні збори та чаї від ангіни

Залежно від етіології і складності захворювання лікар може призначити антивірусні та антибактеріальні препарати. Також прописати лікарські трави для лікування ангіни, які підходять для профілактики.

363Шавлія та ехінацея

Дослідження показали, що полоскання горла відваром шавлії і ехінацеї не поступається за ефективністю знеболювальним препаратам на основі хлоргексидину і лідокаїну.

Шавлія володіє досить потужними антибактеріальним і антисептичну властивостями. Ехінацея діє як імуностимулятор. У поєднанні вони дають ефективний болезаспокійливий засіб для полоскання хворого горла.

Корінь солодки

У кореня солодки довга історія застосування в лікуванні різних захворювань горла і голосових зв’язок. Заспокійливі, противірусні та протизапальні властивості цієї рослини допомагають знімати роздратування запалених тканин при ангіні.

Приємні смакові якості солодки дозволяють її використовувати просто як добавку до чаю або інших напоїв, а діти із задоволенням жують сам очищений корінь.

М’ятний чай

М’ята давно відома як хороший протизапальний і заспокійливий засіб, який застосовують при різних простудних і вірусних захворюваннях, в тому числі і при ангіні.

Завдяки вмісту в м’яті спеціальних компонентів, чай з неї викликають легке оніміння запалених тканин, знімаючи тим самим біль і полегшуючи запальні процеси.

Будьте здорові!