Правильна вода в харчуванні дітей. Частина 2

Деякі можуть не надавати значення цьому факту, але це виключно через незнання фізіологічних особливостей. Справа в тому, що нирки маленької дитини не мають настільки великий запас витривалості як у дорослої людини. З цієї причини підвищений вміст хімічних елементів може дати на нирки дуже велике навантаження. З цієї причини вміст калію, магнію, натрію, йоду, кальцію і фторидів повинен бути знижений до допустимих показників.

nujno-li-davat-vodu-novorojdennomuЧому саме гірська вода?

Ця вода має унікальні властивості. По-перше, вона легко засвоюється організмом. Це важливо не тільки для грудних, але і дітей шкільного віку. Унікальність також полягає в тому, що її регулярне вживання підвищує захисні сили організму, допомагаючи протистояти вірусам та різним хворобам. З цієї причини бутильована вода для дітей користується серед батьків великим попитом. Не дивно, адже мама і тато хочуть бачити свого малюка здоровим, бадьорим і веселим.

Гірська вода — результат танення льодовиків. Вона настільки м’яка, що в ній рекомендують навіть купати дітей, адже їй властиво справлятися з дерматитами. Варто зазначити, що вона не вимагає кип’ятіння. У вас не буде виникати складнощів, щоб швидко розвести кашу голодному малюкові або напоїти його. Відповідальність за вибір завжди лежить на батьках, тому робіть його правильно.