Правильна вода в харчуванні дітей. Частина 1

Для кожної мами важливо вибрати для малюка все тільки найкраще. Це стосується одягу, іграшок і, звичайно, продуктів харчування. В першу чергу для дітей велике значення має вода. Її якість повинна бути високою, щоб максимально приносити користь організму, що росте. У продажу можна побачити багато красивих пляшок, барвистих етикеток, але не кожен виробник може забезпечити виготовлення якісного продукту для дітей.

voda-v-pitanii-rebenkaГармонійний розвиток

Починаючи з самого народження, у малюків є потреба в чистій воді. Вона є основою гармонійного розвитку живого організму. Якщо на вулиці дуже жарко або новонароджений малюк знаходиться на штучному вигодовуванні, без правильної питної води вам просто не обійтися. Усім батькам під силу забезпечити дитину дитячою бутильованою водою, яка за своїм складом буде відповідати віковим потребам дитини.

Доставлятися вода додому може в ємностях різного об’єму. Спеціальна дитяча лінія виробництва забезпечує збалансований фізико-хімічний склад артезіанської води, що робить її джерелом здорового елемента живлення. Слід розуміти, що показники вмісту мікроелементів, мінералів і солей для дорослих кардинально відрізняються від тих же показників для дітей. З цієї причини не можна використовувати для вигодовування і допоювання воду зі стандартних бутлів.