Правильна сварка — запорука успіху

Чоловік — істота дивна, заплутана і невідома. Відносини з людиною абсолютно протилежного світогляду часто бувають складними, нерідко через непорозуміння назрівають конфлікти і часом незрозуміло, як саме їх вирішити і що робити, щоб їх не провокувати.

680x453_1_5c5d72e077f4fbf29d111fc616bc220f@690x460_0xc0a8392b_7233167251479383770Спершу потрібно усвідомити, що конфлікти нечасті і без особистих образ, навпаки, на користь відносинам. Це допомагає розкрити вже набридлі мозолі, вирішити ряд проблем, які звичайними натяками залишаються невирішеними. Більшість чоловіків, щиро вважають, що максимальна кількість сварок в місяць — 0, а ось раз в пів року можна одну і дозволити. Якщо допускати більшу кількість скандалів, то концентрація негативу буде настільки висока, що чоловік просто не захоче повертатися додому, хоча деякий терпітиме.

Що ж робити, щоб конфліктів не виникало, а розуміння у відносинах було?

Існує кілька методів, перший і найпростіший — діалог. Адже насправді нічого не варто просто і спокійно висловитися про проблему. Наприклад, вам не подобається, що чоловік залишає порожні тарілки в холодильнику — вам досить про це тільки сказати, якщо раптом з’явиться опір, то навести аргументи, припустимо, брудні  незамочені вчасно тарілки складно мити, тобі мене не шкода?

Однак, багато побутових питань немає необхідності вирішувати, якщо вони не приносять проблем. Наприклад, шкарпетки, вони часто стають поштовхом до сварки і невисловленими раніше претензіями. Тому, знаходячи черговий носок в несподіваному місці, треба сісти і подумати, чому це викликає у вас таку агресію, можливо є інша проблема, а ця дрібниця тільки причина? І коли, нарешті, проблематика розкриється, можна підходити з питаннями до чоловіка.

Не потрібно наполягати на своїй ідеальності. Насправді ви теж не цукор, а тому, якщо ваш чоловік підходить до вас зі своїми претензіями, не потрібно відразу кидатися в бій, а необхідно подумати над цим і над можливими шляхами вирішення.

І звичайно ж, якщо якась тема піднімалася багато разів, а результату дискусія не принесла, то можна і посваритися, але несильно, без образ, а за фактом.