Правильна інтимна гігієна новонародженої дівчинки

У пологовому будинку за новонародженою малятком доглядає медичний персонал, який знає всі особливості правильного догляду за дитиною. Однак після повернення додому гігієна перекладається на батьків і, перш за все, на новоспечену матусю. Важливо знати, як правильно доглядати за дівчинкою.

Intimnaya-gigiena-novorozhdennoj-devochkiМамам, як представницям прекрасної статі, повинні бути знайомі основи правильної інтимної гігієни. Але все ж варто нагадати, що через особливості будови жіночих статевих органів недотримання простих правил гігієни може призвести до інфекцій.

Отже, правильна інтимна гігієна новонародженої дівчинки повинна складатися з:

• підмивання при кожній зміні підгузника. Під час процедури необхідно використовувати гіпоалергенне мило для інтимної гігієни;
• Чи можна використовувати вологі серветки? Так, але тільки після видалення калових мас. При цьому після використання серветок необхідно виконати водні процедури, обов’язково;
• Після купання необхідно висушити інтимне місце м’яким рушником.

На окрему увагу заслуговує сама техніка підмивання. Дуже важливо дотримуватися правильного напрямку. Необхідно рухатися від лобка і статевих губ в сторону заднього проходу, тобто спереду назад. Рухи в зворотному напрямку заборонені! Це може привести до утворення інфекції через попадання частинок калових мас в інтимну зону. Ні в якому разі не допускайте цю помилку!