Правильна гігієна для здоров’я дитячих зубів

Здоров’я зубів людини починається з самого першого прорізаного зуба. Всі батьки хочуть, щоб їхні діти не страждали від зубного болю, а для цього просто необхідно ретельно дбати про здоров’я дитячих зубів. І починається все звичайно з правильного чищення.

cocuk12Молочні зуби важливо починати чистити вже після того, як вони прорізалися. Тільки з’явився перший довгоочікуваний зуб, відразу можна йти в магазин і купувати зубну щітку. Це вже сигнал до того, що пора починати чистити зуби. Поки цей процес повинен бути у вигляді цікавої та приємної гри. Гра повинна повторюватися двічі на день, але пасту таким маленьким діткам не застосовують. Сьогодні у продажу є спеціально розроблені гумові щіточки. Вони не травмують ясна і виробляють у дитини звичку і приємні відчуття від процесу чищення зубів.

Як тільки дитині виповнився один рік і її ротик вже може посміхатися широкою і зубатою посмішкою, можна переходити на щітки з м’якими щетинками. А ближче до півтора років можна підключити до процесу чищення пасту. Зубна паста для дітей повинна бути індивідуальною, придбаною в аптеці і повністю відповідати віку малюка. Справа в тому, що діти не розуміють, що ковтати пасту шкідливо. Найчастіше, поки вони навчаться правильно і добре чистити зуби, вони з’їдають її у великій кількості. Тому її склад повинен бути абсолютно безпечним для здоров’я дітей. У процесі росту дитини, батьки повинні міняти гігієнічні приналежності в залежності від їх зношування, вікової невідповідності або будь-яких інших причин.