Правила здорового способу життя

Останнім часом здоровий спосіб життя стає досить модним явищем. Все більше людей починають замислюватися про свій спосіб життя. І найсумніше, що приходимо ми до такого рішення не відразу, а лише тоді, коли по — іншому, вже не можна. Хтось на тлі серйозних захворювань, а у когось не склалося особисте життя через пару зайвих кілограмів власної ваги і в’ялу та обвислу шкіру. А хтось просто, під віянням моди долучився до здорового способу життя. Чи існують правила здорового способу життя? Саме основне правило здорового способу життя — здорове та правильне харчування. Адже здоров’я людини безпосередньо залежить від того, що ми їмо. І якщо людина щодня буде харчуватися фаст — фудом, про яке здоров’я може йти мова.

9e694df673706063d202857c6ca02fa5Я перерахую відомі мені правила здорового способу життя, а кожен підкреслить щось для себе:

1. Правильне та здорове харчування: не вживайте смаженого, велику кількість солодкого, гострого і соленого. Їжте більше фруктів і овочів, а також хліб з борошна грубого помелу, м’ясо нежирних сортів і рибу. Пийте більше води і свіжоприготовлених соків. А ще було б чудово попити кисневі коктейлі, напевно не кожен знає, що корисний кисень не тільки той яким ми дихаємо, а ще й той який ми їмо.

2. Якщо маєте шкідливі звички, відмовтеся від них. Організм вам скаже за це спасибі.

3. Більше бувайте на свіжому повітрі.

4. Займайтеся фізичними вправами, відвідуйте басейн, лазню, сауну. Ведіть активний спосіб життя. Непогано було б зайнятися йогою.

5. Як варіант можна спробувати очищення організму. При бажанні ви знайдете купу способів, які допоможуть вивести з організму шлаки, токсини, поліпшити обмін речовин і циркуляцію крові. А також позбутися від деяких захворювань.

6. Не забувайте зрідка балувати себе такими процедурами як масаж, обгортання, маски та багато іншого.

7. Пройдіть курс лікування фіто препаратами, можна в домашніх умовах. Попийте трав’яні чаї, приймайте ванни з екстрактами трав і ефірними оліями.

8. Не забувайте після робочого тижня розслаблятися, уникайте стресів і перевтоми.

На мій погляд, це основні правила здорового способу життя. Живучи в таких непростих екологічних умовах, дотримуючись навіть цих елементарних правил, ви надасте своєму організму велику послугу.