Правила, які допоможуть правильно вибрати сережки

Більшість представниць прекрасної статі просто обожнюють сережки. Це один з найпопулярніших ювелірних виробів. І ніколи сережки не вийдуть з моди. Адже вони підкреслюють індивідуальність і стиль. Однак важливо правильно підібрати цей аксесуар, з урахуванням форми обличчя та іншого.

uvel-ukr-14-620x620На сьогоднішній день різноманітність сережок просто зашкалює. При чому деякі варіанти і зовсім можна виготовити в домашніх умовах самому. Сережки можуть сприяти візуальній зміні форми обличчя. Тому перш ніж купувати той чи інший варіант, слід зрозуміти, якої форми обличчя. Є квадратні, овальні, трикутні, грушоподібні, прямокутні і круглі обличчя.

Якщо обличчя овальної форми

Овальна форма обличчя вважається еталонною і вдалою. А що стосується сережок, то при такій формі представниці прекрасної статі можуть дозволити собі абсолютно будь-які сережки по цене, яка приємно здивує. Всі варіанти будуть добре виглядати і підкреслювати індивідуальність. Так що власницям овальної форми обличчя пощастило найбільше.

Коли обличчя квадратної форми

При квадратній формі обличчя сережки повинні як би згладжувати кути і при цьому витягати форму. Тому краще всього вибирати круглі або ж овальні сережки. Це можуть бути так звані підвіски або ж каплеподібні аксесуари.

Прямокутна форма обличчя

Якщо форма обличчя прямокутна, тоді слід як би візуально розширити вилиці. У такому випадку найбільш підходящий варіант сережок — це великого розміру. Форма аксесуара при цьому може бути круглою, трикутною або ж квадратною.

Якщо обличчя кругле

Коли обличчя кругле, то воно має однакову довжину і ширину. Сережки в такому випадку повинні як би витягати форму обличчя. Так що найбільш вдалий варіант при круглій формі — це подовжені сережки, а в деяких випадках можна дозволити собі ще й кільця.

Якщо обличчя має трикутну форму

При трикутній формі обличчя зазвичай скроні є найширшою частиною обличчя, а до підборіддя ширина звужується. Тому тут важливо дещо розширити нижню частину обличчя. Так що найкращим вибором стануть сережки-кільця, а також довгі підвіски з довжиною до середини вилиць або ж до самого підборіддя.

Ромбоподібна форма обличчя

Тут вузьким є лоб, а також підборіддя. А ось вилиці при цьому широкі. З урахуванням такої форми слід вибирати сережки-гвоздики, а також довгі витягнуті варіанти. Вони допоможуть візуально зрівноважити всі частини обличчя.

При грушоподібній формі обличчя

При такій формі обличчя зазвичай підборіддя як би розширене, тому важливо його дещо звузити і зробити більш тонким. Подовжені сережки або ж варіанти невеликі допоможуть візуально скоректувати подібну форму обличчя і зробити її більш уточненою.

Крім того, що важливо враховувати форму обличчя, необхідно також враховувати ще й колір очей. Найкраще підбирати аксесуари близькі до кольору очей або ж грати на контрасті. Але самими універсальними вважаються прозорі аксесуари. Вони підходять абсолютно до будь-якого кольору очей. Але в загальному дівчатам з блакитними очима перевагу варто віддати синім, бузковим та синім сережка. А ось зеленооким підійдуть смарагдові і бірюзові варіанти. Якщо очі світло-коричневі, тоді бурштиновий і зелено-жовтий колір ідеально впишуться. А ось темнооким дівчатам найбільш підійдуть сині, червоні та золотисті сережки.