Правила вибору шафи купе

Як вибрати шафу-купе

Вбудовані меблі сьогодні стали невід’ємним предметом облаштування приміщень різного призначення та стилю оформлення. Виразним представником цього сегменту є функціональна та ергономічна шафа-купе. Така система зберігання є найсучаснішою, зручною та затребуваною по всьому світу. Люди використовують виріб для зберігання білизни, одягу, взуття, побутової техніки, спортивного інвентарю та інших речей. Конструкція дозволяє приховати дратівливі погляди труби, огріхи планування і будівництва.

Яку шафу-купе краще вибрати?

Кращі меблеві вироби відрізняються простотою виготовлення, високою надійністю, виправданим застосуванням вибраних матеріалів оптимальними розмірами. Для правильного вибору необхідно знати, які бувають шафи-купе. Розуміння цього дозволить максимально комфортно облаштувати житлове чи офісне приміщення, правильно розподілити фінанси.

За конструктивним виконанням зазвичай виділяють три основні види шаф-купе (придбати шкафы купе, шафа купе, шафи купе Україна, можна за посиланням).

  • Корпусний — це окрема шафа, що має в конструкції верхні, нижні та бічні стіни. Модель без шкоди переставляється на нове місце або транспортується з розбиранням елементів.
  • Вбудований — представляє стаціонарний варіант, що ідеально використовує розміри та геометрію приміщення. Стеля, підлога та стіни задіяні як елементи виробу. Це ідеальний варіант, що дозволяє використовувати ніші, кути, поліпшити архітектуру тісних приміщень.
  • Напіввбудований — крім дверей, що розсуваються, може мати деталі у вигляді однієї або двох бічних панелей. Такий виріб дозволить зменшити фінансові вкладення.

За формою конструкції дизайнери пропонують багато варіантів.

  • Пряма шафа-купе – найбільш затребуваний на ринку варіант виконання. Він підходить для більшості приміщень. Класично розташовується вздовж стіни. Модель зручна у постійному використанні, гармонійно вбудовується в інтер’єр. У квартирі-студії можна використовувати для розподілу загального простору на кілька незалежних зон.
  • Кутова шафа-купе дозволяє дуже ефективно задіяти марні кутові частини кімнати, що візуально виглядає легко. Шафа функціональна і дуже містка, часто виконує функції невеликої вбиральні.
  • Трапецієподібна шафа-купе. Такий виріб, з полицями на зовнішній поверхні, зазвичай встановлюють у великих просторих передпокоях.