Правила вибору подвійних гойдалок для дітей

Якщо у вас є заміський будинок або власна ділянка, на ній можна розташувати різноманітні дитячі комплекси. Багатьом дітям подобається гойдалка подвійна, тому вона на ділянці буде не зайвою. Коли в сім’ї багато дітей, краще вибирати моделі з подвійними гойдалками.

Різновиди

Дитячі гойдалки можуть бути виконані по-різному. Також їх виготовляють із різних матеріалів. Дерев’яні гойдалки є найпоширенішим і найдоступнішим варіантом. Деякі люди роблять їх самостійно, якщо є для цього відповідні інструменти та матеріали. Популярними моделями також є металеві дитячі гойдалки. Конструкція у них набагато міцніша, ніж у попереднього варіанту. Каркас виготовляється із сталевих труб. Завдяки високій міцності, вони можуть витримати навіть велике навантаження. Якщо у вашій сім’ї діти різного віку, вибирайте надійну конструкцію, щоб одночасно на гойдалці могли бути кілька дітей. Підвісна гойдалка також дуже поширений варіант. Основа у них може бути дерев’яною чи металевою. До каркаса кріпляться міцні мотузки або металеві ланцюги. Сидіння у них можуть виготовлятися із пластику, металу або широких дощок.

Гойдалка-балансир

Такий різновид гойдалок також дуже популярний і його можна зустріти на дитячих майданчиках. Вони як і наземні гойдалки є довгою палицею, яка має посередині центр тяжіння. Щоб привести в рух такі гойдалки, необхідно, щоб дитина відштовхнулася ногами від землі. Таким чином, відбуватиметься розгойдування і діти відштовхуватимуться від землі по черзі.

Вік дітей

Вік дитини при покупці дитячих гойдалок дуже важливий, тому що необхідно, виходячи з цього, підібрати тип конструкції та комплектуючі. Таким чином, гойдалки можна розділити на ті, які підходять для дітей віком до 3 років, для підлітків і починаючи від трирічного віку. Якщо гойдалку купують для маленьких дітей, місце сидінь повинно мати спеціальний захист по всьому периметру. Щоб на гойдалках було зручніше кататися, зверніть увагу, щоб на них були захисні тканинні чохли. Такі чохли потрібні не тільки для зручності, але й для захисту різних комплектуючих, які можуть зашкодити дитині. Для безпеки можна застосовувати спеціальні обмежувачі, ремені безпеки й так далі.