Правила вибору основи для браслета в стилі Pandora

Популярна ювелірна компанія запатентувала модульні браслети з широкого асортименту компонентів — намистин і підвісок, які нанизуються на браслет-основу. Збирання браслета Pandora на перший погляд також здається простим і легким заняттям, яке під силу будь-кому. Однак, коли справа доходить до практики, зібрати прикраси в стилі Pandora не завжди виходить з першого разу, дуже часто результатом виявляється зовсім не те, що замислювалося спочатку.

900-braslet-pandora-istoriya-uspekhaРекомендації для початківців

На початковому етапі рекомендується використовувати недорогі матеріали для збірки, щоб навчитися відчувати даний стиль. Як правило, необхідні елементи купуються через Інтернет. Основним мінусом такого способу є відсутність можливості докласти намистинки одна до одної і визначити, наскільки вони будуть гармонійно виглядати разом.

Вимоги до основи браслета

Матеріалом для основи браслета може бути шкіра, синтетика або метал. Основна вимога стосується того, що браслет Пандора в перерізі повинен мати не більше 3,5 мм.

Розрізняють декілька видів застібок для браслета: механічний або магнітний замок, карабін. Для того, щоб вибрати, яка саме застібка підійде, необхідно визначитися, який вигляд матиме кінцевий виріб. При високій щільності намистин основа не буде помітною, при неповному набиванні зовнішній вигляд браслета буде мати важливе значення. Якщо використовуються прозорі намистинки, то колір браслета буде мати значення при будь-якій щільності. При виборі основи також дуже важливо правильно підібрати довжину, оскільки класична застібка не дає можливості її регулювати.

Ключовою ідеєю виробів в цьому стилі є можливість створювати неповторні прикраси самостійно до будь-якого вбрання. При відсутності фінансових можливостей для покупки оригінальних намистин можна використовувати більш доступні елементи. Така авторська прикраса ніколи не залишиться непоміченою!