Правила вибору дезодоранту

Дуже шкода, що деякі люди страждають такою проблемою, як «запах з пахв». Саме для таких людей необхідно правильно підібрати дезодорант або антиперспірант.

antiperspirantБезумовно, такий неприємний запах під пахвами нікому не подобається. Він не до душі як самому господареві такого запаху, так і оточуючим людям. Якщо говорити з точки зору біології, такий процес цілком важливий для людського організму. Однак сучасне суспільство, природно, негативно ставиться до таких проявів. Буває і так, що сама людина чує свій запах і самій стає неприємно. Радує той момент, що ми живемо в сучасний час, в якому існують різні способи для боротьби з таким запахом.

Перш ніж піти в магазин, визначтеся для себе, на якому дезодоранті ви зупините свій вибір. Тобто потрібен вам звичайний дезодорант або антиперспірант. У чому ж полягає їх різниця? Перш за все, антиперспірант не тільки допомагає блокувати потовиділення, а ще й прибрати неприємний запах під пахвами.

Важливо зауважити, що антиперспіранти досить прості у використанні і практичні. Однак не можна ними зловживати. Особливо це стосується тих варіантів, які зберігають свою стійкість протягом 24 годин і більше. Причина в тому, що в таких засобах міститься велика кількість алюмінію і цинку. Це в свою чергу є небезпечним для потових залоз людини. А також мінус в тому, що дані антиперспіранти можуть викликати запалення.

Головне, на що слід звернути увагу, що користуватися даними засобами варто ввечері, а не вранці. Саме через кілька годин починається фаза активного потовиділення і в цей час компоненти антиперспіранту повинні включитися у свою роботу.

Більш безпечним варіантом є дезодорант спрей. Однак, пам’ятайте, що вони є недовговічними, тому що в них міститься мінімальна кількість хімічних речовин. Даним спреєм можна користуватися пару раз в день і наносити на різні ділянки вашої шкіри. Зверніть особливу увагу на те, що антиперспірант можна наносити лише під пахви.

Найкращими і ефективними є кремові дезодоранти, а також гелеві. Саме вони допомагають блокувати запах поту, а також зволожують шкіру. Даний засіб відмінно підходить для алергіків.

Якщо у вас стіковий дезодорант, то залиште його на зиму, бо в теплі дні дані засоби швидко тануть і залишають сліди на одязі.

А ось варіант дезодоранту як пудри підійде для вечора. Досить часто такі варіанти мають приємні запахи і підійдуть для жирної шкіри.

У тому випадку, якщо шкіра чутлива, зупиніть свій вибір на засобах з ромашкою і алое вера.