Правила вибору басейну


На додаток до питання про бюджет і навколишнє середовище, в якому басейн буде встановлений, потрібно враховувати його форму, розмір, тип конструкції і матеріал. Басейн — це тільки оздоровчий центр, а й місце розваг і відпочинку для людей різного віку.

Перед вами 5 головних питань, які потрібно задати собі перед покупкою каркасного басейну на сайті https://intex-bassein.com.ua/:

1. Наскільки він надійний?

Наземні басейни вважаються нестійкими і небезпечними, тому що не поховані в землю. Та й термін їх служби рідко коли перевищує 10 років. Проте дерев’яні або панельні конструкції дозволяють розглянути питання про стале використання наземного басейну.

Якщо басейн призначений для маленьких дітей, то краще вибирати надувні моделі. А ось для підлітків і дорослих людей підійдуть каркасні басейни, які мають стрижневу або листову конструкцію.

2. Де він буде розташовуватися?

Вибір форми та розміру каркасного басейну вважається важливим питанням, так як від цього залежить його зручність. Для початку потрібно подумати про циркуляцію повітря, точках входу-виходу в воду і зонах відпочинку навколо басейну.

Круглі і квадратні басейни підходять для обмежених просторів, таких як палісадник або задній двір. Якщо планується монтаж конструкції у відкритій і вентильованої зоні, перевагу потрібно віддавати моделям овальної або прямокутної форми.

Фактичні розміри басейну вказуються на коробці. Зробіть ескіз або масштабний малюнок, щоб мати уявлення про майбутній вибір.

3. Для чого він потрібен?

Форма і розмір каркасного басейну також вибираються з точки зору використання: вік і кількість плавців і характер плавання. Плавати зручніше в овальної або прямокутної ємності, а насолоджуватися сонячними ваннами — в круглих або квадратних басейнах.

Передбачуване використання повинно вказати на тип конструкції і матеріали, яким слід віддавати перевагу. Як часто будуть користуватися басейном? І чи хочете ви прибирати його на зиму чи ні?

При інтенсивному використанні басейну його стінки, бордюри і водонепроникне покриття будуть піддаватися більшій напрузі. Тому, якщо не хочете розбирати каркас в кінці купального сезону, потрібно віддавати перевагу міцним конструкціям з металевих панелей або дерева.

4. Чи впишеться він в ландшафтний дизайн?

Чим більше басейн, тим сильніше він кидається в очі. Тому естетичний аспект і ландшафтна інтеграція набувають особливого значення. Каркасні басейни з дерев’яною рамою природним чином вписуються в будь-якому просторі і можуть прикрашати садову ділянку.

Панельні басейни мають меншу привабливістю, але коштують набагато менше дерев’яних моделей. Крім панелей сірого або синього кольору, виробники пропонують також конструкції з металевих і смоляних панелей, що імітують натуральне дерево або камінь.

Якщо басейн призначений для дітей, і його потрібно розбирати в кінці літа, естетичні та ландшафтні міркування тут не так важливі.

5. Як часто його потрібно буде мити?

Перш ніж користуватися каркасних басейном, його потрібно встановити. І після цього його чистоту доведеться підтримувати, щоб не завдати шкоди здоров’ю тих, що купаються. Більшість виробників випускають конструкції з системою фільтрації, що дозволяє очищати воду, а також можна скористатися спеціальними таблетками, які продаються в господарських магазинах.

Навіть якщо каркасний басейн буде оснащений фільтром, його все одно доведеться час від часу спускати і мити. Тому якщо ви відчуваєте, що не впораєтеся з великою площею, не купуйте великогабаритні конструкції.