Правила нанесення маски і три домашніх рецепта пілінгу обличчя

Правила нанесення маски:
maski-iz-gliny

1. Маска повинна бути свіжоприготовленою, не треба залишати маску на наступний день.

2. Її наносять на обличчя, шию і нижче (до грудей). Дуже важливо наносити маску на шию, так як саме вона видає вік жінки.

3. Її наносять масажними рухами, ні в якому разі не розтягуючи шкіру.

4. Наносимо від центру обличчя та шиї (від центру лоба до скронь, від крил носа до вилиць, від підборіддя до мочок вух і т. д).

5. Маску наносити пальцями тонким шаром, приблизно 3 – 5 мм, уникаючи області навколо очей, так як там дуже тонка шкіра.

6. Як тільки маска підсохне, нанесіть новий шар, щоб шкіра не стягувалася.

7. Через 15-20 хвилин маску змийте.

Майже у всі маски можна класти жовток і мед ( якщо на мед алергія, то не кладіть). Жовток є найбільш цінною складовою частиною яйця, так як він багатий жирами, вуглеводами, білками, мінеральними речовинами і цілою групою вітамінів ( А, В, D, Е та іншими). А до складу меду, крім води (20%), вуглеводів (80%), білків (0,4%) входять мінеральні, ароматичні речовини, ферменти, вітаміни (B2, B6, C, РР та інші), органічні кислоти.

Звичайно поряд з вашим будинком є якийсь салон, який надає послуги краси, але ви можете зробити себе красивою в домашніх умовах. Але перш, ніж приступити до масок, необхідно очистити обличчя від ороговілих частинок, які закупорюють шкіру. Для цього потрібно робити 1 — 2 рази на тиждень пілінг за допомогою скрабів різних косметичних фірм.

До речі, ви можете придбати все маски для лица Vichy найкращої якості та за вигідними цінами.

Але поряд з готовими пілінгами, дуже ефективно користуватися простими у приготуванні натуральними скрабами.

Але перш ніж приступити, повинна вас попередити про можливих алергічних реакціях. Тому перш, ніж користуватися скрабом або маскою, нанесіть скраб або маску не маленьку ділянку шкіри хвилин на 5, щоб переконатися, що у вас немає алергії на який – небудь компонент.

Три домашніх рецепта пілінгу обличчя

Рецепт №1

Сіль з медом – один з найкращих натуральних пілінгових засобів. Його дуже просто готувати і застосовувати.

Нічого не треба попередньо змішувати. Зібралися в ванну – взяли трохи солі, баночку меду. Спочатку змащуємо обличчя медом. А потім нанесіть масажними рухами сіль. Наносимо її за правилами нанесення маски. Особливе місце приділяйте крилам носа, де найбільше забиваються пори. Помасажуйте, а  потім змийте через 10 — 15 хвилин.

Після, якщо захочете, можна нанести маску.

Рецепт №2

Наносимо на обличчя оливкову або олію виноградних кісточок, потім масажними рухами сіль. Далі також, як зазначено вище.

Рецепт №3

Якщо ви п’єте мелену каву, то на дні у вас залишається кавова гуща. Змішайте кавову гущу зі сметаною або оливковою олією і нанесіть на обличчя, а також на все тіло.