Правила манікюру в домашніх умовах

У цій статті поговоримо про досить розповсюджені помилки, які часто допускають при домашньому манікюрі. Це може привести до проникнення інфекції в організм. Тому, якщо ви вирішили зайнятися такою процедурою в домашніх умовах, то потрібно знати правила безпеки. Намагайтеся ретельно дотримуватися основних правил манікюру.

unnamedПравила манікюру в домашніх умовах:

1. Перед манікюром розпарте нігті. Щоб розпарити нігті, потрібно потримати руки в теплій воді близько 10 хвилин. Це розм’якшить вашу шкіру і нігті, і процес манікюру буде легшим.

2. Краще не чіпайте кутикулу. У професійних салонах зазвичай обрізають кутикулу повністю. Але лікарі-дерматологи не рекомендують цього робити тому, що кутикула захищає корінь нігтя від проникнення мікробів. Тому, якщо ви відсунете або відріже кутикулу, то ніготь буде відкритий для бактерій.

3. Правильно обрізайте нігті. Фахівці рекомендують відрізати нігті по прямій лінії, а потім округляти краї за допомогою спеціальної пилочки. Якщо ж ви робите собі ще й педикюр, то навпаки, не потрібно обрізати нігті по лінії. Так ніготь може почати вростати. Якщо ж ви любите залишати довгі нігті, тому що це виглядає привабливо, то задумайтеся. Адже, лікарі-дерматологи вважають, що короткі нігті рідше ламаються і частіше залишаються чистими. Але, пам’ятайте, що важлива не довжина, а правильний догляд.

4. Правильно пиляйте нігті. Під час підпилювання нігтів краще не робити руху вперед-назад. Пилочку потрібно переміщати лише в одному напрямку. Так ваші нігті будуть здорові і красиві. Правильно підпиляти нігті дуже важливо, від цього залежить здоров’я нігтьової пластини та її гладкість.

5. Догляд за руками після манікюру. Після процедури потрібно нанести на руки зволожуючий крем і зробити легкий масаж. Виберіть приємний крем з хорошим ароматом, вітамінами та ефірними оліями. Буде і приємно і корисно.

6. Слідкуйте за манікюрним набором. Ваші інструменти повинні правильно зберігатися і бути чистими. Не використовуйте брудні інструменти, ви можете занести собі інфекцію. Манікюрний набір недостатньо промивати водою з милом. Використовуйте медичний спирт і приступайте до процедур тільки після дезінфекції.

Щоб зробити собі вдома манікюр без шкоди для здоров’я, стежте за чистотою інструментів, уникайте травм шкіри або нігтів і обов’язково користуйтеся дезінфікуючими засобами.