Правила макіяжу для проблемної шкіри. Частина 2

Найважливіша частина перед нанесенням всієї маси основного макіяжу – нанесення коректора. Для червоних опуклостей, які виділяються і плям на обличчі краще всього використовувати зелений коректор. Не варто боятися, так як зелений коректор підсихає і після нанесення звичайного тонального крему просто сховається. Для старих  плям, які мають тільки одну функцію – псувати загальний тон, варто нанести світлий коректор, приблизно такого ж кольору як тональний крем. Тепер ми виглядаємо плямистими, і готові до нанесення іншої «краси».

_pblVSnl5yM[150698](300x200)Хто б подумав, що найважливіше правило нанесення макіяжу — це правильно вибраний тон. Уявіть тон темніший на два тони за вашу натуральну шкіру, а потім фотографії де ваша шия відокремлюється від обличчя по всіх пунктах — хіба це вважається гарним? Навряд чи. Хороший тональний крем допомагає приховати недоліки шкіри. Найважливіша властивість чудодійного засобу — це допомога в таких ситуаціях як у нас. Багато хто скаржиться, що вугрі і косметика дві несумісні речі, але ще точно не доведено, що краще — біле обличчя, всипане червоними плямами, або більш-менш однорідний колір обличчя.

Відомо, що для того, щоб вилікувати проблемну шкіру необхідно провести ряд аналізів у гінеколога, гастроентеролога, ендокринолога, і тільки тоді вирішувати, що робити з собою. Якщо захворювання серйозне, то навряд чи допоможуть мазі і знадобляться дорогі засоби, які мають серйозні побічні ефекти, так що тут поспішати не варто.

Тональний крем, не повинен сильно відрізнятися від вашого натурального кольору шкіри, тому при підборі тонального крему варто витратити більше часу на випробування крему на кисті руки.

На завершення, якщо це вечірній захід, і він обіцяє бути довгим, то найкраще нанести пудру і рум’яна, якщо червоні плями особливо не заважають.