Правила макіяжу для проблемної шкіри. Частина 1

Більшість дівчат мучаться з подібною проблемою, і вже складаючи руки, збираються просто чекати дива. У таких ситуаціях рідко можуть допомогти звичайні мазі від вугрової висипки, які нам нав’язують засоби масової інформації. Не можна забувати, що вилікувати хворобу, яка йде зсередини можна тільки «внутрішнім» лікуванням.

2982d2Це можуть бути антибіотики, профілактичні вітаміни та засоби для очищення кишечника. Все це обговорюється з вашим лікуючим лікарем, і призначається індивідуальний курс лікування, який підходить тільки для вас, так як ви зобов’язані здати всі необхідні аналізи.

Але ніхто не заважає дівчатам з вугровим висипом виглядати непогано на спеціальних заходах, на дні народження ваших друзів, на захисті диплома або у ваш перший робочий день. Для цього треба використовувати кілька нескладних правил, які будуть викладені нижче.

 

Попередні дії

 
Перед нанесенням макіяжу на проблемну шкіру необхідно насамперед умити обличчя спеціальним засобом. Але майте на увазі, багато популярних засобів створені спеціально для боротьби з такою проблемою, мають властивість пересушувати шкіру. Тоді ми отримаємо різношерстий букет, який абсолютно не годиться для макіяжу. Краще використати засоби для комбінованої шкіри. Далі необхідно нанести зволожуючий крем для обличчя, щоб приховати сухі ділянки і надати більш здоровий колір обличчю.