Правила купання новонародженої дитини

Після появи на світ маленького малюка кожна мама деякий час є розгубленою. Ті жінки, у яких вже є діти, трохи швидше освоюються і звикають до нового ритму життя. Вони швидко згадують, як необхідно сповивати, купати, годувати і т. д.

kupanie-novorozhdennyi-01Безумовно, в новій обстановці важко тим жінкам, у яких перша дитина. У цьому випадку необхідно звернутися на допомогу до книг, журналів, брошур. У них написані правила і деякі поради по догляду за дитиною в перші дні після пологового будинку. Найчастіше акцент ставиться на правильному годуванні малюка. Однак варто звернути увагу, що і купання дитини має бути правильним. І це не менш важливе питання по догляду за дитиною. Слід знати, що невдала спроба купання малюка може йому нашкодити. Саме тому до цього питання варто підійти заздалегідь і прочитати деяку інформацію з цього питання.

Слід звернути увагу на те, що купати дитину необхідно досить швидко. Це пов’язано з деякими фізіологічними особливостями організму. Обов’язково слід стежити за температурою води, тому що вона швидко остигає. Рекомендується під час купання використовувати деякі трави. Вони сприяють загоєнню пупка. Однак пам’ятайте, що довго користуватися такими травами не варто, тому що шкіру малюка можна пересушити.

Зверніть увагу, що використовувати на початковому етапі купання різні гелі для купання не варто. Вони просто змивають верхній жировий шар шкіри малюка і сприяють тому, що виробляють бактерицидний ефект. Безумовно, купання дитини в настої череди безпечніше. Головне навчитися дотримуватися балансу між використанням різних народних і сучасних засобів для дитини.

Слід знати, що і витирання малюка є важливим для його шкіри. Ні в якому разі не використовуйте жорсткий рушник. Він однозначно може нашкодити шкірі маленької дитини. Для того щоб витерти малюка, необхідно просто робити легкі рухи. Потім змастіть пахові і пахвові області будь-яким дитячим кремом або оливковою олією.

Якщо ви вирішили купати малюка у відварі з ромашки, то дуже добре проціджуйте готову настойку. Справа в тому, що деякі маленькі частинки можуть потрапити у вуха, очі дитини і це в свою чергу викличе дискомфорт у малюка.