Правила і поради щодо догляду за волоссям під час вагітності

Вагітність — це найпрекрасніший період у житті кожної жінки, однак і тут виникають свої складності. В цілому, звичайно, всіх проблем можна уникнути, але щоб це зробити необхідно знати певні правила і поради. У даній статті ми розповімо вам про всі особливості догляду за волоссям під час вагітності, а також відповімо на основні питання, які часто задають майбутні мами. По-перше, якщо ваше волосся різко змінило свій тип, наприклад з жирного перетворилося в сухе або навпаки.

21_image2Також багато жінок відзначають прискорений ріст волосся. Лякатися тут нема чого, просто в організмі стрімко змінюється рівень гормонів. Як правило, відбувається це в першому триместрі і в подальшому все стабілізується. Просто змініть на деякий час шампунь, візьміть той, який підходить до вашого «нового» волосся. Також багато хто задається питанням, чи можна фарбувати волосся під час вагітності. В цілому, звичайно можна, проте постарайтеся вибирати фарбу з виключно натуральними компонентами, адже агресивна хімія може проникати в тіло через шкіру голови.

Крім цього багато майбутніх мам страждають від підвищеної жирності шкіри голови. Для того, щоб вирішити цю проблему необхідно використовувати самі м’які шампуні, які зроблені на основі трав та інших натуральних інгредієнтів. У перші місяці вагітності по можливості сушіть волосся після миття виключно природними способами. Тут вся справа в тому, що гаряче повітря в значній мірі підвищує вироблення жиру, а це звичайно небажано.

Ще не варто забувати про додатковий догляд, адже як ми всі добре знаємо, що обійтися одним шампунем практично нереально. Маски для волосся — це завжди хороше рішення, яке обов’язково піде вам на користь. Багато з них можна без проблем приготувати в домашніх умовах, це не важко і зовсім недорого. Крім зазначеного вище не забувайте про те, що така речовина, як фталат погано впливає на вагітних жінок. Іноді його можна знайти в складі шампунів. Обов’язково читайте склад перед тим як його купувати.