Правила догляду за шкірою і волоссям

Якщо ви прихильник здорового способу життя, то правила догляду за шкірою і волоссям повинні стати одними з важливих «пунктиків» вашого життя, незалежно від того, жінка ви чи чоловік.

6337_sliderТурбота про шкіру рук

Щоб шкіра ваших рук була в хорошому стані, вам допоможуть гімнастичні вправи. З’єднайте ваші кисті разом, як при молитві, упріться ліктями в стіл або в іншу рівну поверхню. Після того, як руки зафіксовані в такому положенні починайте намагатися роз’єднати великі пальці один від одного, інші пальці при цьому повинні знаходитися в постійному положенні. Намагайтеся виконувати цю вправу щодня по 10 підходів.

Пом’якшувальні ванночки

Приготуйте спеціальний бульйон: в підігріту оливкову або соняшникову олію додайте насіння льону. Після такої ванни змастіть ваші руки силіконовим кремом і надягніть бавовняні рукавички.

Дбаємо про волосся

Для митися волосся використовуйте воду температурою не більше 35 градусів. Намилювання голови за допомогою шампуню слід робити двічі. Вибирайте шампунь виходячи з типу вашого волосся. Якщо ви ополіскуєте волосся жорсткою водою, то в таку воду слід додати ложку оцту або лимонного соку. Як варіант для ополіскування також можна використовувати і свіже пиво. Під впливом вологості псується коріння волосся, тому сушити волосся треба швидко. Якщо ви маєте сухе і ламке волосся, перед миттям за пару годин вам слід втерту в нього оливкову олію.

Необхідні правила догляду за шкірою і волоссям

Володарі звичайного типу шкіри повинні вранці і ввечері вмиватися водою, ретельно видаливши всю косметику перед цим. Для вмивання сухої шкіри повинна бути м’яка вода і використовувати мило можна тільки раз в день. Для чутливої шкіри приготуйте відвар з насіння льону або можете використовувати для вмивання прохолодну кип’ячену воду, додавши в неї 3 ложки молока. Очищення жирної шкіри вимагає особливих процедур. Очищайте її спеціальною губкою або щіточкою. Потім протягом дня використовуйте освіжаючий лосьйон.

Дбаємо про тіло

Відвідування лазні, прийняття ванни і душа — невід’ємна частина здорової шкіри тіла. Не захоплюйтеся частим використанням мила і гелів для душу, так як це може пошкодити захисному шару шкіру.