Правда матка чи контроль над емоціями?

Нерідкі випадки, коли виникає бажання висловити негідникові або негідниця все і відразу. Але чи принесе це користь? Давайте навчимося розцінювати перспективи лайок і тихого презирства.

1457890651_relationship-390872Перше, про що потрібно подумати в підступній ситуації — зробили б ви так? І якщо так, то чому? Уявити себе на місці кривдника і охолонути.

Друге — причини байдужого ставлення до вашої гідності. Можливо, проблема прихована у вас? Подумайте, можливо ви невірно розцінюєте ситуацію?

Третє, а чи будете ви продовжувати спілкування після цього і які до цього є фактори? Чи є якісь сполучні сили ваших відносин, наприклад, ви разом працюєте?

Четверте, які особисто для вас наслідки того, що відбувається?

 

Що це все дає?

 
Ви починаєте розцінювати ризики відповідної реакції, в результаті роздумів приходить усвідомлення того, що кричати безглуздо і тільки ще більше роздратуєте кривдника і поверне його до виконання інших, більш образливих для вас дій.

 
А ось якщо ви посміхнетеся і постараєтеся дізнатися причину негативних дій, то у вас з’являться всі шанси або налагодити ситуацію, або вирішити, або зробити кривдникові ще болючіше, ніж він вам. Однак, останній варіант самий нездоровий і в разі, якщо вам необхідно постійно контактувати з цією людиною, то краще просто продемонструвати свою стійкість до її дій. А вже покричати і поплакатися можна без зайвих очей, і вже тим більше не на очах у опонента.

Тоді, в разі якщо все відбувається в групі осіб, то ніхто більше не буде намагатися вколоти вас, бо бажаного результату просто не буде. А якщо це робить одна людина, то вона серйозно задумається, наскільки може бути небезпечна жінка в ситуації, де вона посміхається і думає, замість одномоментного сплеску агресії.