Правда і міфи про лазерну епіляцію

Рослинність на обличчі і тілі завжди була і буде небажаною для будь-якої жінки. Особливо актуальна проблема видалення зайвої рослинності в літній період. Хтось по-старому користується бритвою, хтось застосовує воскові смужки, але є і більш сучасна альтернатива – це лазерна епіляція.

 

1Депіляція та епіляція, в чому різниця?

 

Депіляція представляє собою видалення волосся, що знаходяться над поверхнею шкіри за допомогою бритвеного верстата, пінцета, воскових смужок, шугарінга та інших методів. Але через деякий час після такої процедури волосся починає рости знову. Це нескінченна боротьба, яка травмує епідерміс, наслідками цих травм є вросле волосся, огрубіння шкіри і поява пігментних плям.

 

В якості альтернативи депіляції вченими була розроблена лазерная эпиляция. Ця процедура дозволяє видалити волосся раз і назавжди. Вплив лазерного променя благотворно впливає на шкіру, омолоджуючи її. За часом проведення така процедура триває не більше 15 хвилин і дозволяє видалити від 15 до 25% волосяного покриву, для повного їх видалення потрібно буде кілька процедур.

 

Чи правда, що після видалення волосся починає рости ще більше?

 

Багато жінок помічали, що після депіляції по мірі відростання волосся стає більше, але чи це так? Тіло людини покриває два типи волосся: стрижневе – темне і товсте, і пушкове – тонке і світле. Після проведення депіляції пушкове волосся стає більш темними, тому створюється візуальний ефект збільшення волосяного покриву, але насправді це не так.

 

Лазерна епіляція дозволяє зруйнувати всю структуру волосся, тому з кожною наступною процедурою волосся стає все більш тонкими і світлими, а значить менш помітними, пропадають врослі волоски, і в цілому поліпшується структура шкіри.

 

Чи безпечна лазерна епіляція?

 

Суть процедури зводиться до того, що промінь лазера впливає на волосяну фолікулу, нагріває і руйнує її. Глибина проникнення лазерного променя точно прорахована, тому він не може нашкодити м’язам або іншим тканинам.

 

Існує міф про те, що промінь лазера може викликати рак, але це омана. Дослідження довели – лазерна процедура абсолютно безпечна, більш того, має зворотний ефект, оскільки дозволяє нормалізувати вироблення пігменту.

 

Навіщо потрібно кілька процедур лазерної епіляції?

 

Згідно експертній думці, волосся росте циклами, тобто проростає лише третина з нього, а інші 2/3 сплять. Лазер впливає лише на відросле волосся, видаляючи його, але через 1-2 місяці можуть «прокинутися» інші волоски і проростання почнеться знову. Саме тому потрібно від 4 до 15 процедур лазерної епіляції в залежності від зони росту. Сучасні технології зробили лазерну епіляцію швидкою і безболісною. Тривалість однієї процедури — не більше 15 хвилин. В якості знеболювання застосовуються фреон, обдув або вакуум, а також охолодження.

 

Особливості видалення рослинності на обличчі та шиї

 

Будь-які методи депіляції обличчя призводять до того, що волосся стає більш жорсткими і темними, а на шкірі з’являється роздратування. Застосування воску може призвести до опіків і пігментації.

 

Видалення волосся на обличчі і шиї за допомогою лазера займе не більше 3-х хвилин, шкіра залишиться гладкою і ніжною. Проте варто пам’ятати, що для повного видалення волосся потрібно декілька таких процедур.