Прання та сушіння м’яких іграшок

Чим чистіші предмети, що оточують дитину, тим менша ймовірність розвитку у малюка алергії. Діти завжди граються з іграшками, більшість з яких зазвичай плюшеві або хутряні. Шубки зайчиків і ведмедиків притягують до себе багато пилу, від якого потрібно регулярно позбавлятися.

1375127550-50d1b3bcbc5ec939f69992a3c13b578eНайпростіше іграшки випрати в пральній машинці. Потрібно обов’язково використовувати дитячі засоби для прання, бажано в рідкому вигляді. Враховуйте рекомендації виробника з приводу догляду за іграшкою. Зазвичай рекомендується ручне прання у воді температурою від 30 °С до 40 °С.

Ті іграшки, які прати не можна, можна почистити вологою щіткою із застосуванням миючого засобу. При цьому щітку потрібно регулярно промивати в чистій воді. Варто зазначити, що чистка таким методом займає досить багато часу, до того ж існує ризик того, що частина миючого засобу залишиться на поверхні іграшки. Тому якщо ви просто хочете очистити іграшку від пилу, то використовуйте тільки щітку і воду.

До речі, на сторінці http://alm-remont.com/remont-stiralnyh-mashin ви можете замовити професійний ремонт пральної машинки, якщо вона у вас зламалася.

Сушити іграшки потрібно окремо одна від одної в добре провітрюваних приміщеннях. Після прання або вологої обробки зайчиків і ведмедиків найкраще розвісити на сушарці. Підійде звичайна сушарка для білизни для підлоги. В інтернеті ви зможете знайти кілька варіантів сушарок, які ідеальні для розвішування невеликих предметів. Деякі з них можна поставити у ванну, щоб дати іграшками стекти, а інші багатофункціональні — підійдуть для використання в будь-яких приміщеннях.

У проміжках між вологою обробкою іграшки потрібно пилососити або вибивати на вулиці. Якщо виробник наполягає на хімчистці, то варіантів у вас не залишається. Однак ви можете вибрати спосіб обробки іграшки. Потрібно наполягати на делікатному очищенні з використанням безпечних для здоров’я дитини засобів. Найбільш оптимальний водний спосіб обробки.