Пральна машина: операція «реанімація»

Пральна машина – досягнення техніки, без якого не обходиться жоден будинок. Ця «помічниця» звільнила багато часу сучасним господиням. Їм, на відміну від наших бабусь, вже не доводиться тягати воду, кип’ятити, терти і викручувати. Але що робити, якщо пральна машина зламалася? Є кілька виходів із ситуації: придбати нову або відремонтувати її.

44Купити чи не купити – ось в чому питання

Звичайно, якщо поломка глобальна, а сімейний бюджет в даний момент дозволяє нескромні витрати, не замислюючись купуйте нову пральну машину. До ваших послуг машини з різною місткістю і режимами, з дисплеями і без, з помірним споживанням енергії і низьким рівнем шуму плюс ще безліч інших функцій. Так, наприклад, вибираючи модель з низьким рівнем споживання енергії та води, ви не тільки дозволите собі заощадити в майбутньому, але й подбаєте про стан зовнішнього середовища.

До речі, на сайті http://tservice.kiev.ua/remont-stiralnykh-mashin ви можете замовити якісний ремонт пральних машин за вигідними цінами.

Можна підібрати «під себе» розмір пральної машини, її форму і навіть колір, який впишеться в інтер’єр вашого будинку.

Але якщо зараз ви не володієте достатньою сумою або поломка пральної машини незначна – зверніться до майстра.

Як вибрати ремонтний сервіс?

В першу чергу зверніть увагу на клієнтські відгуки. Якщо ремонтний сервіс має сторінку в інтернеті, дізнаватися про якість його роботи і послуги просто і дуже зручно. Також подивіться, техніку яких фірм обслуговує сервіс – може саме ваша машина не входить у сферу їх роботи. Варто врахувати і можливість доставки до ремонтного сервісу. Порівняйте ціни на ринку подібного роду послуг і виберіть оптимальну. Зверніть увагу на строки виконання робіт – тривалий час без машини – це певний побутовий дискомфорт. Не забудьте поцікавитися чи дає ремонтний сервіс якісь гарантії після сервісного обслуговування.

Не зламати знову

Після ремонту, ставтеся до своєї помічниці по пранню уважніше: вибирайте спеціальні пом’якшувачі та інші засоби по догляду за пральними машинами. Також суворо дотримуйтесь інструкцій щодо експлуатації приладу, інакше повторної поломки не уникнути.