Практичність срібних обручок

Каблучки зі срібла у контексті весільної теми користуються особливою популярністю останнім часом. Нерідко молодята вибирають прикраси зі срібла як обручки.

Переваги срібних обручок

Срібній ювелірній продукції часто віддають перевагу пари, що планують весілля, за рахунок ряду наступних переваг:

 

  • Доступна ціна на срібні вироби. Ціна на срібло набагато нижча порівняно з ціною на золоті прикраси.
  • Гіпоалергенні властивості срібла. Такому якісному матеріалу як срібло не характерно викликати дискомфорт навіть при тривалому носінні. Тому естетичні ювелірні прикраси зі срібла є для багатьох закоханих знаком кохання та вірності.
  • Оригінальні дизайни обручок. В онлайн каталозі представлений широкий вибір стильних ювелірних виробів зі срібла.

Крім перерахованих вище переваг, обручки срібні мають й інші переваги, які роблять їх привабливим для молодят.

Що символізують срібні прикраси?

Зі сріблом людство познайомилося дуже давно – ще до нашої ери. Срібло – це матеріал, що має безліч різних значень:

 

  • Невинність. Срібло асоціюється з невинністю нареченої.
  • Мудрість. Одруження — це усвідомлене рішення двох людей, тому як найкращий доказ багато закоханих вибирають саме срібло 925 проби.
  • Достаток, якого прагнуть усі молоді сім’ї.

Обручки срібні стануть відповідним варіантом не тільки для весільного торжества, але і для вінчання. Колись люди вважали, що цей матеріал дарує очищення та захист від багатьох негативних факторів, тому для вінчання в церкві купувалися обручки зі срібла.

Незважаючи на те, що срібло використовується вже протягом багатьох століть, оригінальні ювелірні прикраси стали використовуватися відносно недавно.

Варто зазначити, що недорогое серебряное кольцо втілює практичність і передбачає раціональний вибір прикрас. Ювелірні вироби зі срібла протистоять будь-яким погодним факторам, мають стійкість до механічних впливів. Навіть якщо матеріал потемнів, йому легко повернути початковий блиск.

Багато молодих пар вважають золото вже є набридлою класикою, тому вибирають срібні обручки на знак любові та вірності, а також, щоб підкреслити свою індивідуальність.