Практичні поради: як вибрати шубу?

Щоб вибрати свою ідеальну шубу, потрібно ретельно проаналізувати свою фігуру.

2016_fashion_trends_fur-7-e1431094924848Звичайно, в першу чергу, шуба повинна бути модною.

Ріст

Шуба до коліна — це модель для жінок невисокого зросту, оскільки вона не зменшує візуально силует, як це роблять довгі варіанти. Низькі жінки найкраще виглядають в шубі в стилі шістдесятих років — короткі, з круглим коміром.

Високі жінки можуть дозволити собі закривати коліна, і навіть носити шуби, довжиною до підлоги. Така модель верхнього одягу особливо добре підкреслює зріст. Однак важливо, щоб довга шуба мала непомітні кишені, великі гудзики і цікавий комір, оскільки довгий силует потрібно тільки підкреслити.

До речі, на сторінці http://natesse.com/shuba-natesse/shuby-iz-karakulchi ви можете придбати якісні шуби від виробника та без зайвих націнок! Тільки якісна та ексклюзивна продукція.

Розмір бюста

Якщо ви є власницею великих грудей, то можете вибрати класичну шубу, яка не збільшуватиме візуально фігуру. Відмінним варіантом є глибоке декольте з приталеним кроєм, що оптично зменшує розмір грудей. Щоб компенсувати великий верх, низ шуби повинен бути трохи звужений. Якщо ваша фігура нагадує пісочний годинник (тонка талія, широкі стегна і великі груди), хороший вибір для вас — шуба з поясом, який підкреслюватиме талію.

Шуби з подвійними застібками призначені для невеликого бюста, тому що візуально його збільшують. Для фігури у формі груші, коли невелика верхня частина, але стегна широкі, добре підходять моделі з високим коміром, який відволікає увагу від великих стегон, і врівноважує пропорції силуету.

Талія

Вузька талія — це гордість, якою потрібно похвалитися. Її відмінно підкреслює верхній одяг з поясом. Проте, якщо у вас фігура у формі яблука, де марно шукати талію, ви можете вибрати шубу прямого крою, переважно з вертикальними швами. Така шуба робить фігуру гарною і приховує великий живіт. Її довжина повинна бути такою, щоб вона виділяла найбільш привабливу частину ніг.

Стегна

З вузькими стегнами можна багато чого собі дозволити. Найбільш підходящою моделлю шуби буде та, яка підкреслить жіночні форми, іншими словами — з розширеним низом. Відпадає необхідність також турбуватися про кишені  біля стегон.

Якщо ваші стегна занадто великі, то виберіть шубу з A-лінією, яка буде приховувати те, що ви не хочете показувати. Також ідеально підходить великий комір, який відволікатиме увагу від повних стегон.