Позики на карту: плюси і мінуси

Ситуація, при якій до чергової зарплати залишається декілька днів, а грошей на найнеобхідніше не вистачає, виникнути може практично у кожного з нас. А ще бувають екстрені ситуації, що вимагають грошей, яких немає або трохи не вистачає. Виходів у такій ситуації небагато. Можна звернутися за допомогою до друзів, звернутися за кредитом в банк або взяти мікропозику.

bistrodengi-na-karty-onlain-zayavka-na-zaimi-do-zarplatiВтім, у наш час досить популярна така послуга, як мікропозика на банківську карту. Досить мати будь-яку карту, наприклад, зарплатну, і оформити швидкий кредит можна, зовсім не виходячи з дому, через інтернет. Цей вид кредитування має свої переваги і недоліки, про які ми і поговоримо сьогодні.

Головні плюси онлайн-позик на карту

Звичайно ж, головний плюс в тому, що подібну позику можна оформити дуже швидко — потрібно всього кілька хвилин на те, щоб заповнити анкету і, після розгляду анкети системою, на зазначену вами карту приходять гроші.

Така перевага онлайн-позик випливає з ще одного плюса — для отримання позики потрібно мінімум документів. Ніяка довідка про доходи, поручителі та інше.

Важливо й те, що отримати онлайн-позику можна з будь-якою кредитною історією, в тому числі зовсім відсутньою. При цьому, якщо ви погасите кредит у визначений термін, то навіть погану кредитну історію можна буде трохи виправити в кращу сторону, отримавши позитивний запис.

Мінуси онлайн-позик

Звичайно ж, зворотною стороною переваг таких позик є їх недоліки. Перший з них — порівняно високий відсоток по кредиту. Він буде помітно вищий, ніж відсотки в банках. Що й зрозуміло — кредитна організація тим самим страхується від ймовірності того, що ви прострочите платежі або зовсім не станете платити.

Другий мінус — такі позики видають на короткий термін, зазвичай на 3-4 тижні. Втім, при високих відсотках брати такі позики на більш довгий термін в будь-якому випадку нерозумно. Швидкі позики беруться до найближчої зарплати.

Нарешті, ще одним помітним мінусом буде досить скромна сума кредиту. Коли ви берете онлайн-позику, особливо вперше, вам навряд чи дадуть велику суму.

Таким чином, потрібно віддавати собі звіт в тому, що швидкі позики на карту, які можна взяти в інтернеті, призначені для того, щоб брати невелику суму на короткий термін, до найближчої зарплати. Звертатися до такої можливості потрібно з розумною обережністю, добре розуміючи при цьому, якими грошима і коли ви погасите борг, а також скільки переплатите при цьому на відсотках.