Позбавляємося від зайвих кілограмів із задоволенням!

Свята позаду, але деяким досі доводиться мати справу з їхніми наслідками. Мова, звичайно ж, про зайві кілограми. Обмежувати себе в їжі під час свят просто нерозумно, але що робити, якщо з’їдене відбилося на вашій фігурі. Не варто сумувати і вже тим більше різко сідати на дієту.

1386766521Перехід на здорове харчування повинен бути плавним, щоб не загнати організм в стан стресу. Адже за свята ви не тільки звикли смачно їсти, але і розслабилися. Розслабився і ваш організм, тому приводити його в тонус потрібно поступово.

Що не варто робити?

По-перше, голодувати. Це категорично не можна робити. Вихідні закінчилися і вам знову пора на роботу. А там перекуси, фаст-фуд і тому подібне, тому деякі жінки вирішують почати повномасштабне голодування. Подібні стрибки у харчуванні зроблять тільки гірше і не посприяють швидкій втраті зайвих кілограмів. Якщо вже так сталося, що ви на роботі і поїсти домашню їжу немає можливості, то можна випити йогурту. Але ні в якому разі не мучте свій організм голодом. З кожним днем зменшуйте кількість калорій, які ви вживаєте, потроху.

Замість двох шматочків піци з’їжте один і так далі. Звикнувши до середніх порцій, можете переходити на здорове харчування. Побільше фруктів та овочів, салатів і білкових продуктів. Перше від чого необхідно відмовитися, — це солодке, особливо вечорами. Намагайтеся харчуватися невеликими порціями, але на протязі всього дня. Почуття голоду ви повинні відчувати тільки по вечорах. Позбавляйтеся від шкідливих звичок їсти перед телевізором і влаштовувати пізні вечері.

Дотримуючись цих простих правил ви зможете позбутися від зайвих кілограмів не голодуючи. Фізичні вправи прискорюють схуднення. Купіть собі абонемент або займайтеся вдома у вільний час. Досить буде декількох занять в тиждень. Всього місяць і ви зможете повернути собі колишню форму без виснажливих дієт і щоденних фізичних навантажень. Удачі вам, в роботі над собою!