Позбавляємося від розтяжок

Причиною появи розтяжок є швидкий ріст, період дозрівання і порушення в гормональній системі людини. Вони бувають білими, червоними і навіть фіолетовими.

Izbavlenie-ot-rastyazhekПід час вагітності шкіра жінки на животі дуже сильно розтягується, організм ніяк не встигає з цим справлятися, в результаті з’являються бордові розтяжки.

На жаль, якщо розтяжки стали помітними, то вивести їх повністю вже практично неможливо, але можна зробити не такими помітними. Для того, що б повністю прибрати, доведеться не допускати їх появи, тобто доглядати за шкірою і при першому натяку відразу ж мазати кремами і оліями поки шкіра ще не сильно понівечена.

А для того, що б розтяжки були не такими помітними, можна скористатися лазером, але ця процедура не з дешевих. Можна так само сходити в косметичний салон, або ж спробувати позбутися розтяжок вдома. Це не б’є по сімейному бюджету, є найдоступнішим способом. Якщо процес догляду запущений, то слід виконувати процедури постійно.

Можна використовувати олії, найкраще мигдальну, оливкову або зародків пшениці. Ну, або замінити її, наприклад, на мед, і мазати цим проблемні місця. Вийде своєрідний медовий пілінг, який змивається виключно тепленькою водичкою.

Але варто не забувати і про те, що тільки прописані лікарем ліки і мазі можуть допомогти від розтяжок.

Від розтяжок потрібно позбавлятися, особливо якщо вони з’явилися на видному місці. Не затягуйте з цим, адже чим далі, тим складніше буде їх вивести. Слідкуйте за собою і будьте красивими!