Позбавляємося від другого підборіддя

Як тільки з’явилося зайве скупчення м’яких жирових тканин під вашим миловидним овалом, то з’являється друге підборіддя. Ви не обов’язково повинні мати зайву вагу, навіть у худенької жінки іноді така напасть зустрічається. Правда, огрядні люди її мають всі, але трапляються й винятки. 

vtoroy-podborodok-i-metody-borby-s-nim1Якщо природа нагородила вас розкішними грудьми, стегнами, повними руками, які хочеться гладити, то це друге підборіддя може зіпсувати образ шикарної жінки, так що приготуйтеся до того, щоб його прибрати і як можна швидше.

Для початку позбавляємо свій організм від шлаків: вранці їмо вівсяну кашу з медом і п’ємо воду з лимоном. Можна використовувати яблучний оцет, він теж, розчинений у воді, добре спалює жир. Подушку низьку замінюємо на високу і тверду або спимо на скрученому валику з поролону.

Тепер вправи, вони не складні і не займають багато часу. Їх навіть робити можна в громадському транспорті, не привертаючи до себе уваги.

Постава: вчимося ходити і сидіти так, ніби  ви маршируєте. При такій стійці (ноги разом) спробуйте підняти голову на 20 градусів і відчути, як натягнулися м’язи шиї під підборіддям. Вище задирати її не треба. У такому положенні протримаєте голову пару хвилин (зробіть вигляд, що розглядаєте пейзаж за вікном тролейбуса чи трамвая). І таких підходів треба зробити ранком 3. Повертаєтеся додому — повторіть те ж саме.

Поверніть шию в різні боки: робимо це повільно, тримаючись однією рукою за стілець, а другу, поклавши на талію. Як тільки відчули, що підборіддя заскрипіло, то повільно повертайте в іншому напрямку (ноги тримайте вкупі). Таких поворотів робіть 3 в одну сторону і 3 в іншу. В обідню перерву цілком можна зайнятися цим комплексом вправ.

Поплескування рушником. Робиться перед сном: скрутіть джгутом м’який рушник і починайте ним поплескувати себе по другому підборіддя: удари повинні бути м’якими і нетривалими. 10 раз цілком достатньо.

Через 10-13 днів помітите, як вае друге підборіддя зникає. При регулярних заняттях через 70 днів від нього нічого не залишиться.