Позаматкова вагітність: симптоми та ознаки

Нормальною вважається та вагітність, яка з першого дня розвивається всередині жіночої матки.

скачанные файлыОднак в деяких випадках жінки стикаються з вагітністю, яка розвивається в черевній порожнині або в яєчнику. Відрізняється нормальна вагітність від позаматкової тим, що в першому випадку сперматозоїд потрапляє в матку і прикріплюється до стінки в матковій трубі. Але іноді яйце може імплантуватися в стінку труби матки, де і буде розвиватися. Однак фаллопієві труби не можуть забезпечити нормальний розвиток плода, і вони занадто чутливі. Якщо у жінки позаматкова вагітність, то вона відчує нездужання вже на п’ятому або шостому тижні. Це може бути як просте запаморочення, так і втрата свідомості. У практиці траплялися і летальні випадки, оскільки позаматкова вагітність — явище «погане» і важке для жіночого організму, з чим можуть не впоратися великі кровоносні судини.

На сторінці http://www.omega-kiev.ua/ru/surgery/operativnaya-ginekologiya/laparoskopiya.html вас також може зацікавити процедура лапароскопії, яка проводиться у чітко визначених випадках і відноситься до оперативної гінекології.

Що стосується ознак позаматкової вагітності, то вона може протікати разом з поганим самопочуттям, виявленням кров’яних виділень, що віддалено нагадуватимуть менструацію, так звані місячні при вагітності. У деяких випадках жінки навіть не підозрювали, що вони вагітні, тому якщо виникають порушення в циклі, то обов’язково потрібно звернутися до гінеколога. Навіть якщо місячні не рясні, з’явилися раніше чи пізніше терміну.

Також допомога фахівця, УЗД і аналізи потрібні тоді, коли постійно болить внизу живота (гострий біль внаслідок розриву маткової труби і не тільки). Якщо жінка скористалася тестом для діагностики вагітності і виявила слабко виражену другу смужку, то їй слід насторожитися.

Симптоми: ознаки позаматкової можна сплутати з нормальною вагітністю; шийкова вагітність виникає внаслідок імплантації заплідненої яйцеклітини в шийку матки, її може виявити лише УЗД; така вагітність може бути виявлена ​​не одразу. Дитина не може рости і розвиватися в такому середовищі, тому рано чи пізно вагітність перерветься.