Повна відмова від паління: наслідки. Частина 2

Дратівливість і поганий настрій. Після відмови від куріння організм перестає виробляти деякі гормони в тій кількості, в якій вони виділялися раніше. Тому у колишнього курця може з’явитися пригнічений стан, відчуття «ломки». Тривалість періоду залежить від сили волі людини і її темпераменту.

otkaz-ot-kurenia-250x166Слабкість і розгубленість. Рівень цукру в крові знижується, за рахунок чого з’являються ці відчуття. Зазвичай вони тривають не більше 5-ти днів.

Збільшення ваги. Загальна вага збільшується максимум на 5 кг, які зникають через кілька місяців.

 
Переваги відмови від куріння

 

Зниження ризику захворювань. Наприклад, раку легенів, інсульту, серцевих хвороб і т. п. Під час куріння всі органи піддаються негативному впливу вмісту сигарети.

Можливість просто і легко дихати з’являється через добу і залишається назавжди.

Нормалізація роботи всіх систем організму, у т. ч. серцево-судинної, дихальної, нервової.

Можливість відчувати більший смаковий діапазон через 2-3 дні.

Загострення органів відчуттів, зокрема покращення нюху. Відбувається завдяки очищенню дихальної системи за допомогою кашлю. Відбувається через 2-3 дні.

Відсутність неприємних запахів від колишнього курця стане можливою через 7 днів. Пропаде запах з рота, від волосся і шкіри, обличчя стане більш рум’яним.

З’являється більше сил, можливість займатися фізичними навантаженнями.

Збільшується концентрація і покращується пам’ять.

Збільшення капіталу за рахунок відмови від куріння. Якщо колишній курець буде відкладати щодня ту суму, яку він витрачає на сигарети, за рік можна накопичити на велосипед або ролики.
Відмова від куріння має набагато більше приємних переваг, ніж тимчасових недоліків, спрямованих на відновлення організму.