Повна відмова від паління: наслідки. Частина 1

Відмова від куріння має ряд особливостей, які пов’язані не тільки з вибором способу кидання, але і достоїнствами і недоліками наслідків. Важливо пам’ятати, що скорочення кількості викурених сигарет в день скоротить ризик захворювань, але не зробить курця здоровим. Віднести людей, які курять 2 сигарети в день, тиждень, або тільки коли вип’ють, до некурящих не можна. Вони також є курцями. При повній відмові від куріння організм спочатку відчуває себе дискомфортно, однак після виведення всіх шкідливих речовин починається новий період життя, без наслідків куріння.

Без названия (2)Недоліки повної відмови від куріння

 
Недоліки не мають постійної основи, вони зникають відразу після того, як організм позбудеться від основної частини нікотину в організмі. На видалення негативних наслідків різного роду може знадобитися від кількох днів до кількох тижнів. Все залежить від ступеня залежності і сили волі людини.

Ослаблення імунітету. Виведення нікотину та інших домішок з організму відбувається поступово. Людина, яка звикла до регулярного надходження нікотину в кров, стає ослабленою після відмови від нього. Це позначається і на імунній системі. Фахівці називають це явище пригніченням системи, коли схильність до вірусів і бактерій є дуже великою. Тривалість періоду – кілька днів.

На тлі зниженого імунітету може розвинутися стоматит або подібні захворювання слизової ротової порожнини. Стоматит характеризується появою невеликих за розміром виразок, які гояться 3-7 днів.

Кашель. При оздоровленні легенів і дихальних шляхів відбувається відторгнення всіх накопичень, які зібралися на стінках за роки куріння. Самий ефективний спосіб позбутися від них – відкашлятися, тому організм подає сигнали даного роду. Кашель може тривати від кількох днів до кількох тижнів залежно від стажу куріння і кількості викурених сигарет в день.