Повітряні кульки з світлодіодами — ідеальна прикраса для свята

При організації урочистих заходів сьогодні практично завжди використовуються кольорові повітряні кульки. Вони привносять яскраві фарби, радують і дітей, і дорослих. Експерти, що працюють в області індустрії організації розваг, регулярно придумують нові варіанти застосування класичного декору. Останньою розробкою фахівців стали повітряні кульки з світлодіодами. З їх допомогою можна прикрасити будь-який зал, створити магічну атмосферу зоряного неба.

wedding-img5Принцип роботи повітряних кульок з світлодіодами

Ефект світіння забезпечується за допомогою звичайних світлодіодних лампочок, оснащених батарейками. Невеликий механізм міститься безпосередньо всередині кульки. Закріплюється пристрій на кінчику, що дозволяє при необхідності легко включати і вимикати лампочку. В процесі виготовлення кульок використовується два види діодів — ті , які постійно світяться або мерехтливі. Тривалість світіння досягає декількох діб. Кулька літає в повітрі близько 12 годин, що досягається завдяки використанню при надуванні гелію. Придбати повітряні кульки з світлодіодами ви можете тут https://sharik.land/svetyaschiesya-shariki вже зараз.

Застосовується виріб як самостійна прикраса або входить в конструкцію величезної статичної фігури. Повітряні кульки з світлодіодами використовують не тільки для декорування урочистих залів. Їх запускають в небо, що дозволяє насолодитися ефектним видовищем, що нагадує салют.

Переваги повітряних кульок з світлодіодами

Застосування повітряних кульок з світлодіодами на весіллях, вечірках, випускних, корпоративах, дитячих святах має масу переваг. Полягають вони в таких аспектах:

 

  • Високий рівень безпеки. Діоди не є небезпечними ні для навколишнього середовища, ні для людини. Вони не володіють сліпучим ефектом і не схильні до спалахів. Безпечним є і гелій, який використовується для надування і підтримки летючості кульки.
  • Велика тривалість польоту.
  • Універсальність. Застосовувати ці вироби можна в приміщеннях і на вулиці. Вони відмінно виглядають на фото. Кульки не бояться похмурої погоди. Їх можна поміщати у водойми, використовувати для створення величезних скульптур.
  • Доступна вартість. Кульки з діодами вважаються одним з найбільш доступних варіантів оформлення торжеств. Вони обійдуться дешевше, ніж традиційні салюти або китайські ліхтарики.

Створюються повітряні кульки з світлодіодами безпосередньо перед святом. Майстри перевіряють кожен механізм, що гарантує високу якість виробів. Вони зберігають свої властивості протягом усього торжества, викликаючи захоплення і радість гостей.