Поведінка жінок у критичні дні

Як то кажуть, дай Бог вам здоров’я, особливо в критичні дні, коли самі не розумієте, чого хочете і чому так хочеться сваритися з найближчими людьми. На те вони і місячні, щоб перевіряти нервову систему чоловіків на міцність, а жіночий характер на запальність. І, тим не менш, не завадить себе стримувати в деяких ситуаціях.

1401960659_kriticheskie-dni2Коли болить живіт, то не до роботи або навчання: хочеться накритися з головою ковдрою і не вилазити з ліжка цілу добу. Але віддаляти себе від оточуючих не варто, тим більше, що сучасні засоби гігієни дають можливість навіть відвідувати басейн. Мова, правда, піде не про тампони, а про новий продукт, здатність якого в збиранні крові й утриманні її півдоби всередині піхви. Перед вами менструальна чаша — дивний винахід 21 століття, з яким і жити легко, і нижня білизна залишається чистою протягом дня.

Залишається вирішити питання із знеболюючими ліками — і можна хоч на побачення відправлятися, хоч під вінець, без паніки, що частина виділень забруднить білосніжний наряд нареченої. Решті ж жінкам лікарі радять частіше проводити гігієнічні процедури, більше посміхатися і трошки посидіти на дієті, відмовившись від гострих страв і копченостей. Останні, звичайно, нудоту пригнічують, але краще замінити їх кисломолочними продуктами і обробленими парою фруктами.

Про сауні доведеться забути на тиждень, щоб не викликати сильної кровотечі, як і про джакузі з різкою циркуляцією води. Не варто себе тішити в перші дні місячних і продуктами, які мають сечогінний ефект. Про пробіжки теж поки не згадуйте, зате більше гуляйте на свіжому повітрі і спіть з відкритими вікнами.

Якщо нудота і запаморочення заважають активно проводити час, то постарайтеся випити заспокійливий чай і просто полежати на дивані, загорнувшись у плед. Увімкніть мультфільми з добрим початком і кінцем або кліпи з музикою, під яку можна мріяти.