Постільна білизна з натуральних тканин: переваги

Постільна білизна, виготовлена з натуральних матеріалів, завжди була популярною серед споживачів. Найпоширенішими матеріалами для її виготовлення завжди вважалися: бавовна, льон і натуральний шовк. Але виробництво не стоїть на місці і на сучасному ринку з’являються нові, поки ще не всім відомі матеріали, до них відносяться: бамбукове волокно, а також целюлозні волокна евкаліпта. 

1 (1)Постільна білизна з натуральних тканин має значну кількість переваг перед синтетичною білизною:

• Екологічність — найважливіший критерій, у виборі постільної білизни на сайті http://viotex-37.ru/postelnoe-bele/poplin, адже завдяки цьому у вас буде тільки здоровий сон. Створені природою тканини не виділяють шкідливі для організму речовини, що особливо важливо для людей, які страждають алергією.
• Гігроскопічність. Під час сну людина може потіти, тому щоб сон був комфортним постільна білизна має добре вбирати вологу.
• Повітропроникність. Якщо білизна не буде пропускати повітря, людина буде потіти і відчувати дискомфорт під час сну.
• Комфортність. Білизна з натуральних тканин не електризується і дуже приємна на дотик, сон на такій постільній білизні послужить вам чудовим і комфортним відпочинком.

Види постільної білизни з натуральних тканин:

1. Льняна. Багато років льон використовувався для виробництва білизни, але з часом втратив свою популярність через проблематичний і складний догляд за ним. Він легко мнеться, при цьому його дуже складно розгладити, крім того він має грубу текстуру. Однак матеріал використовують для виготовлення змішаних тканин, найчастіше до нього додається бавовна.
2. Бавовняна. Даний матеріал використовується у виготовленні кількох видів тканини, що відрізняються одна від одної плетінням, найпоширеніші з них:

• Бязь, вважається найдешевшою тканиною, так як має просте, не дуже щільне плетіння, крім того, її поверхня має шорсткості.
• Сатин http://viotex-37.ru/postelnoe-bele/satin має більш щільну, міцну і приємну для тіла структуру, крім того, він має блискучу поверхню.

3. Натуральний шовк. Ніжна, блискуча поверхня, на якій приємно спати.
4. Бамбукове волокно. Зовні схоже на бавовну, але має більш м’яку блискучу поверхню. Білизна шовковиста, але на відміну від шовку не ковзає.
5. Целюлозне волокно евкаліпта (тенсел). Дуже міцний, оксамитовий матеріал. Вважається, що виготовлена з нього постільна білизна є однією з найдорожчих.