Постільна білизна 3D піднімає настрій і заряджає бадьорістю

Сучасні комплекти постільної білизни вражають, насамперед, малюнками. Якщо ви звикли до постільній білизні в квіточки або з незрозумілими геометричними композиціями, то вам варто дізнатися, що сучасний текстиль вже оформляють по-новому. Звичайно, фабрики шиють постільну білизну з різними візерунками. Адже їм потрібно задовольнити запити покупців з різними смаками. Але на зміну стандартним квітковим композиціям приходять зовсім інші принти.

35150eea337d5bfb2e16ee86bb855465Сучасні візерунки можна поділити на кілька категорій. Це зображення тварин, панорами міст, пляжів, пам’яток архітектури, квіти і ягоди крупним планом. Є постільна білизна з таким нетиповим оформленням, коли ваше спальне місце може перетворитися в піцу, пакувальний ящик, футбольне поле, дно морського океану та інші цікаві і нетипові для ліжка місця. До речі, купить постельное белье 3д ви можете за даним посиланням.

Слід зазначити, щоб перераховані вище малюнки виглядали ефектно, їх наносять на тканину спеціальним методом — фотопринтом. Це не друк на тканині, як може здатися з назви. Це сучасний метод забарвлення. Завдяки йому, візерунки насичені і виглядають об’ємно. Можна з упевненістю стверджувати, що постільна білизна 3D — це спільна розробка технологів текстилю і хіміків, які працюють над удосконаленням забарвлення тканин для речей, які ми використовуємо в побуті.

На вітрині в магазині або на фотографіях в мережі комплект 3D ви не сплутаєш з іншими. Він відразу «впадає» в очі. Оригінальні об’ємні малюнки привабливі, красиві, захоплюють і заворожують.

Найчастіше, постільна білизна 3D виготовляється з принтами  тварин. Їх очі, блискуча шерсть ефектно передаються на тканини методом фотопринт. Лягаючи на таку постільну білизну, здається, що ніжні ворсинки можна пригладити рукою. Звичайно, текстиль з таким оформлення «на любителя».

Для тих, хто не готовий до таких креативних рішень в оформленні постільної білизни, пропонуємо подивитися на постільну білизну 3D з квітковими композиціями. Ви зможете вибрати текстиль з вашими улюбленими квітами: трояндами, ліліями, ніжними польовими квітами, маргаритками або будь-якими іншими. Особливо ефектно на їх ніжних пелюстках виглядають краплі роси.

Тканина, на яку наноситься фотопринт, повинна бути дуже щільною. Кількість прань не впливає на те, скільки часу буде триматися колір. Постільні комплекти з 3D малюнком коштують трохи дорожче, ніж комплекти, пофарбовані звичайним способом. Але і служать довше . І не просто служать, а радують прекрасними принтами, підіймають настрій, заряджають бадьорістю на весь день.