Послуги тестування на поліграфі: як вибрати хорошого поліграфолога?

Багато сучасних людей вдаються до послуг поліграфологів, які можуть максимально точно визначити, чи каже правду людина, яка перевіряється. При цьому подібні перевірки часто проводяться роботодавцями при прийомі нових людей на високу посаду, або з’ясуванні великих розкрадань та інших неприємних ситуацій.

c2cb1d14d7c5cf4947cde14d4a4410Втім, до послуг поліграфологів досить часто вдаються і звичайні люди, які бажають переконатися в чесності і правдивості своїх родичів, друзів або подружжя. При цьому потрібно знати, як правильно вибирати послуги тестування на поліграфі, щоб отримати максимально точний результат. Головною характеристикою будь-якого поліграфолога є його досвід роботи. Якщо людина, що проводить подібну перевірку, пару тижнів або місяців тому закінчила спеціальний заклад, їй буде складно швидко зрозуміти особливості реакції людського організму на незручні питання, тому отриманий результат іноді може бути неточним.

До речі, якщо вам цікаво как обмануть детектор лжи, ви можете зайти на сайт hr-security.ua, де є більш детальна інформація про це.

Якщо ж вдаватися до послуг досвідченого поліграфолога, можна отримати максимально достовірні результати, а також дізнатися наміри або плани співробітника або близької людини щодо якихось рішень чи подій. Щоб дізнатися про наявність досвіду того чи іншого поліграфолога, можна попросити у подібного фахівця координати клієнтів, яким він надавав послуги. Як правило, до дійсно розумних фахівців звертаються великі компанії, тому приховувати подібну інформацію професійні поліграфологи не стануть.

Якщо ж в наданні подібних даних відмовляють, посилаючись на дотримання конфіденційності або інші причини, варто пошукати іншу, більш досвідчену компанію. Щоб не помилитися при виборі компанії, що надає послуги тестування на поліграфі, можна спочатку ознайомитися з відгуками людей про різні компанії, що надають подібні послуги. Таким чином можна буде відразу викреслити значну частину пропозицій, і зупинитися на найбільш перспективних варіантах. Важливо також перевірити документи фахівця, що підтверджують отримання необхідної освіти для проведення подібних тестів.