Пошук свого стиліста: місія здійсненна!

В черговий раз повернувшись з салону краси із зіпсованою зачіскою та таким же зіпсованим настроєм, ви даєте собі слово раз і назавжди закрити питання з відвідуванням «сторонніх» майстрів і впритул зайнятися пошуками «свого» стиліста.

Stilist_imidzhmeikerЗавдання видається зрозумілим, його вирішення — простим і швидким, і тільки досвідчені модниці знають, як складно вибрати з десятків фахівців того єдиного, хто буде розуміти вас з півслова і творити саме той образ, який ви представляли в своїх мріях, але важко було описати словами. Дійсно, такі профі, що пропонують послуги перукарів, візажистів чи пошиття одягу, — на вагу золота, і майстри, які вміють працювати з клієнтами на вищому рівні, зазвичай працюють за попереднім записом на кілька тижнів вперед. Проте, спробувати варто — сьогодні на ринку працює чимало талановитих молодих фахівців, серед яких в майбутньому можуть засяяти нові зірки перукарського мистецтва, дизайну або візажу.

Перш за все звертайте увагу на особисті якості людини, якій вирішили довірити створення власного привабливого образу. З нею має бути комфортно — без зайвої балаканини, спроб нав’язати свою думку або розкрити ваші сімейні таємниці, для їх подальшого салонного обговорення. Досвідчений стиліст-іміджмейкер з головою занурюється в роботу і навряд чи буде відволікатися на звичні жіночі розмови, навіть якщо йому попався «балакучий» клієнт. І звичайно, важливі дії фахівця — акуратні, що не заподіюють вам незручності і дискомфорту, в ході непростої роботи над створенням нового іміджу.

Другий аспект, що має величезне значення, — професіоналізм і досвід. Справжньому майстру досить тільки поглянути на ваше волосся і контури обличчя, щоб швидко підібрати зачіску і макіяж, які ідеально будуть підкреслювати ваші риси і м’яко коректувати окремі недоліки. Він уважно вислухає всі побажання, навіть якщо вони перевищують можливості ваших локонів створити складну укладку, і знайде компроміс, здатний задовольнити саму вимогливу клієнтку. Крім того, він порадить вам хороший засіб по догляду за шкірою і волоссям і підкаже, як боротися з тією чи іншою проблемою.

Отже, залишається дати тільки одну пораду — не бійтеся шукати того, хто зуміє знайти ваш образ в морі модних вимог і розрекламованих трендів. Можливо, на пошуки піде час, але результат буде ваш бездоганний зовнішній вигляд і аристократична доглянутість, на яку буде складно не звернути увагу.