Пошук роботи в інтернеті

При пошуку роботи, перше, що потрібно зробити — це скласти грамотне резюме. Від того наскільки правильно ви заповните свою анкету претендента, залежить, чи запросять вас на співбесіду чи ні. Звідси виникає питання, так як же правильно створити резюме?

На просторах інтернету існує безліч сайтів із зразками резюме, а також сервісів з можливістю складати резюме-онлайн. Також можна зустріти сайти, на яких є і готові приклади і онлайн-конструктор.

1489396163_2102Докладно зупинятися на кожному з таких сайтів немає сенсу, так як у них практично ідентичний функціонал. Ви заповнюєте свої дані по запропонованих шаблонах, а на виході отримуєте свою анкету претендента в пропонованому форматі. Знайти роботу ви можете на сайті http://pro-robotu.ua/vacancies.php вже зараз.

Створювати резюме з допомогою онлайн-конструктора чи самостійно, використовуючи готові приклади? Тут вибирайте те, що вам зручніше, але якщо ви вибираєте конструктор, то все одно бажано мати готові зразки резюме під рукою.

Розміщуємо резюме на дошках і спеціалізованих сайтах

Якщо ви ніколи не шукали робоче місце для нової кар’єри, тоді вам дійсно варто спробувати знайти вакансії на спеціалізованих сайтах або дошках оголошень. Так як резюме у вас вже є, то вам тільки потрібно буде перенести дані з вашого резюме в їх форму. Тепер ви можете шукати компанії, вакансії в категоріях, а також можете отримувати сповіщення по електронній пошті про появу нових цікавих вакансій, а також повідомлення від роботодавців.

Навіщо потрібно було створювати резюме з допомогою конструктора? На відміну від сайтів з пошуку роботи, в конструкторі ви створюєте розширене резюме, і якщо роботодавець зажадає додаткової інформації від вас, ви без проблем зможете її надати, надіславши розширений варіант.

Серед безлічі реклам пошук роботи може бути трохи заплутаним, щоб знайти те, що ви хочете, досить скористатися формою пошуку і набрати кілька ключових слів, які описують бажану роботу або компанію, або конкретну назву вакансії.

Після цього ви перейдете на сторінку результатів пошуку, яка часто виглядає як в популярних пошукових системах. На цій сторінці ви можете розсортувати результати за рівнями заробітної плати, компаніям, вказати конкретніше місцезнаходження.

Вибравши вакансії, які вас зацікавили на кожній з відкритих сторінок скористайтеся кнопкою «відправити резюме». Таким чином, ви повідомите роботодавцю, що ви зацікавилися вакансією, після чого вам потрібно буде чекати від нього повідомлення з уточнюючими питаннями або із запрошенням на співбесіду.

Бажаємо успіху в пошуку гідної роботи!