Пошкодження і випадіння волосся

Будь-яке волосся вимагає догляду за собою, а пошкоджене і ламке тим більше. Мало якій жінці сподобається, якщо її волосся буде тьмяним, пористими і буде посіченим на кінцях.

mehanicheskie-povrejdeniya-volosНадмірним випаданням і ламкістю відрізняється саме довге волосся, так як коріння не в змозі живити їх до самих кінців. Природному випадінню підлягають 70-80 волосків на день. Але якщо волосся випадає пучками, то тоді слід задуматися про їхнє здоров’я.

Типовими причинами випадання і пошкодження волосся є: застосування невідповідної косметики, надмірне використання стайлінгу, необережне фарбування і завивка, застосування фенів і гарячих приладів для укладання, недостатній доступ повітря до шкіри голови.

Також рясне випадання волосся може трапитися після перенесеної хвороби або стресу, а також після операцій. До внутрішніх факторів, які впливають на красу і здоров’я волосся відносяться: нестача вітамінів, неправильне харчування, прийом деяких медикаментів. Як правило, після налагодження харчування все приходить в норму і починається ріст нового волосся.

Втрата волосся може бути пов’язана з гормонами і старінням організму. З віком волосся стає більш тонкими, сивіє і випадає, їх зріст сповільнюється. Також істотний вплив на стан і випадіння волосся має спадкова схильність.

Що ж робити, якщо волосся сильно випадає і пошкоджене? В першу чергу, потрібно звернутися до дерматолога або дерматолога-трихолога. Ці фахівці можуть визначити причину надмірного випадання волосся і підібрати необхідні засоби по догляду за ними. У перукарні або в салоні краси можуть запропонувати підстригтися, щоб позбутися від пошкоджених і посічених волосся. Після такої стрижки перед кожним миттям голови потрібно втирати в кінчики поживні олії, щоб не допускати подальшого пошкодження волосся.

Фахівці стверджують, що повітря корисне для волосся і шкіри голови. Але сильні сонячні промені висушують і знебарвлюють волосся, через що воно стає тьмяним, знебарвленим і тонким. А у зимову пору року мороз звужує судини, за рахунок цього погіршується кровопостачання цибулин, а, отже, і живлення волосся.

Щоб волосся не було пошкодженим, його не можна туго заплітати в коси, пучки і хвости. Волоссю необхідно давати відпочинок від укладань.