Порядок оформлення візи в Англію

Promotion

Подорожуючи по світу, турист знайомиться не тільки з пам’ятками та культурними цінностями країни, а й з порядками перебування в ній. Так, наприклад, багато хто мріє потрапити до Великобританії, але порядок отримання візи дуже суворий, і для збору пакету документів потрібна допомога фахівця. Туристична, гостьова, бізнес-виза в Англию для украинцев оформляється через дистанційні послуги.

visa-velikobritaniyaВеликобританія включає в себе Англію і Шотландію, саме тому так багато блогерів-мандрівників і просто небайдужих до зміни місць людей планують поїздки в цю країну. Також Великобританія відома своєю розвиненою економікою, сприятливими умовами для проживання, роботи та отримання освіти — тому уряд країни в питанні міграції посилив відбір кандидатів на відвідування.

Самостійно оформити такий документ не представляється можливим, варто скористатися інструкцією компанії, що здійснює видачу віз вже кілька десятиліть — консультанти знають про всі ризики, можуть попередити і редагувати анкету, підказати чи вийде відвідати Великобританію для того чи іншого випадку. До того ж, обов’язковою умовою отримання візи є співбесіда в консульстві дав підтвердження біометричних даних людини.

Варто зазнати, що віза розрізняється за терміном перебування і призначенням. Ви можете відвідати Англію для одруження з корінним британцем, і для цього буде потрібен особливий документ на тривалий термін — той же формат очікує і гостей, які збираються вести бізнес у Великобританії. Самою короткостроковою є віза на півроку, далі йде формат одного року, двох років, п’яти та десяти. Щоб дізнатися, як виглядає зразок візи, можна відправиться за інформацією в інтернет — цей вкладиш зобов’язаний бути вклеєна в закордонний паспорт перед бронюванням рейсу.

Багатьох цікавить, які документи потрібно надати для кінцевої співбесіди, перелік виглядає так: заповнена в обов’язковому порядку анкета, закордонний паспорт та паспорт, що засвідчує особу, документ, що підтверджує відсутність заборгованостей у банків. Також потрібно буде надати довідку про доходи та сплатити консульський збір.