Поради стилістів для жінок з маленькими грудьми

Якщо вам здається, що худенька жінка з невеликими грудьми не повинна мати ніяких проблем з вибором одягу — ви сильно помиляєтесь. Тому стилісти часто радять, як відчувати себе більш впевнено і показати свої сильні сторони в даному випадку.

nevisokim_2012_3Маленький бюст, ширина плеч аналогічна ширині стегон, невелика лінія талії і довгі тонкі ноги — характерні параметри худої фігури. Такі жінки можуть мати жіночу чарівність як, наприклад, відома в 60-х роках британська модель Твіггі. Однак часто жінки з такою фігурою не цінують свої сильні сторони і засмучуються через свою фігуру. В основному, всі жінки хотіли б відчувати себе більш жіночно і стильно. На щастя, свідомо вибираючи свій гардероб і аксесуари, ви можете добитися бажаного ефекту.

Ось 6 порад, щоб в будь-якому одязі відчувати себе більш впевнено, показувати свої переваги і бути не менше унікальною, ніж з округлими формами Бейонсе.

1. Вибирайте більш жіночні тканини одягу. Шифонова блузка, плаття з мусліну є повітряними, легкими, і надзвичайно стильними матеріали.

2. Ніжні, крихітні візерунки на тканині виглядають набагато краще на худеньких жінках, ніж гігантські діаманти і важкі шкіряні доповнення. Дуже добре оживляють наряд класичні брюки.

3. Оборки, волани, складки повинні з’являтися не тільки на ваших блузках. Можна прикрасити ними плаття або класичну білу сорочку. Наприклад, в цьому сезоні купальники далекі від мінімалізму — підберіть купальний наряд з воланами і аплікаціями.

4. Бюстгальтер пуш-ап — це кращий вибір для маленьких грудей. Тим не менш, він також не повинен бути нудним і рівномірним. Було б доцільно подивитися на цікаві і модні кольори або декоративне оздоблення.

5. Покажіть свої ноги! Довжина міні ні на кому не виглядає так стильно, як на худому силуеті. Не забувайте носити шорти. Потрібно показувати те, що у вас найпривабливіше — худі ноги.

6. Вузькі брюки — це ще один предмет одягу, призначений для струнких, довгих ніг. Навіть із сорочкою на вашій фігурі вони будуть добре виглядати. Тільки за умови, що ви подбаєте про деталі — додайте цікаві ювелірні вироби або зав’язаний навколо шиї барвистий шарф. Якщо ви віддаєте перевагу більш спортивному стилю, вибирайте вузькі штани начисеного кольору, які, до речі, дуже модні в цьому сезоні.